reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Mnie też urzekła kolekcja minky, ale też ostatecznie nie umiem się zdecydować, a dwa jakoś tak ostatnio jak u Marti opadła mi chęć kupowania :/
Widzę, że z tą chęcią kupowania ostatnio u wszystkich ciężko. Ja tylko oglądam i oglądam i ostatnio nic nie kupuję. Dobrze, że parę tygodni temu kupiłam wszystko do pielęgnacji, pieluszki,rzeczy dla siebie do szpitala. Bo teraz by mi się nie chciało. Mąż mi tylko cały czas przypomina, że musimy kupić to i to bo od 30 tyg nie pozwoli mi po sklepach latać. A ja krzyczę na niego bez powodu jak opętana:( aż się dziwię, że to jeszcze wytrzymuje.
 
reklama
A ja właśnie odebrałam wyniki. Mam bakterie w moczu 1334, dobrze że mam dzisiaj wizytę u lekarza, bo bym się martwiła parę dni. Mało piję od początku ciąży i takie tego efekty.
 
Widzę, że z tą chęcią kupowania ostatnio u wszystkich ciężko. Ja tylko oglądam i oglądam i ostatnio nic nie kupuję. Dobrze, że parę tygodni temu kupiłam wszystko do pielęgnacji, pieluszki,rzeczy dla siebie do szpitala. Bo teraz by mi się nie chciało. Mąż mi tylko cały czas przypomina, że musimy kupić to i to bo od 30 tyg nie pozwoli mi po sklepach latać. A ja krzyczę na niego bez powodu jak opętana:( aż się dziwię, że to jeszcze wytrzymuje.

Ja chęci mam ale wypłata mi się skończyła hi hi :laugh2: ;)
 
Hej dziewczyny,my jedziemy na wizytę zobaczyć nasze maluszki :rolleyes: mam na 13.
Ja ciuszki troszkę kupowałam od początku,ale to kilka tylko,dzis do ikei pojedziemy może coś kupię większego,a tak to wszystko na ostatnia chwile,ale mam nadzieje,ze w październiku już pokupuje większość,dla siebie ani dla maluszków kosmetycznych nie mam nic. Jakoś zmęczona ta choroba ostatnio i mi się odechciało planowania,kupowania.
Ale za chwile zobaczę maluszki i tym się cieszę, miłego dnia!:happy:
 
pol_pm_WOZEK-DZIECIECY-BEBETTO42-399-1378_1.jpg pol_pm_WOZEK-DZIECIECY-BEBETTO42-399-1378_2.jpg
Ja mam taki wózek 3w1 i jeszcze z fotelikami maxi cosi. Mam jeszcze ubranka przygotowane i to tyle z wyprawki. Mam czas do końca grudnia
 

Załączniki

  • pol_pm_WOZEK-DZIECIECY-BEBETTO42-399-1378_1.jpg
    pol_pm_WOZEK-DZIECIECY-BEBETTO42-399-1378_1.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 60
  • pol_pm_WOZEK-DZIECIECY-BEBETTO42-399-1378_2.jpg
    pol_pm_WOZEK-DZIECIECY-BEBETTO42-399-1378_2.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 64
Widzę, że z tą chęcią kupowania ostatnio u wszystkich ciężko. Ja tylko oglądam i oglądam i ostatnio nic nie kupuję. Dobrze, że parę tygodni temu kupiłam wszystko do pielęgnacji, pieluszki,rzeczy dla siebie do szpitala. Bo teraz by mi się nie chciało. Mąż mi tylko cały czas przypomina, że musimy kupić to i to bo od 30 tyg nie pozwoli mi po sklepach latać. A ja krzyczę na niego bez powodu jak opętana:( aż się dziwię, że to jeszcze wytrzymuje.
Ja na wszystkich krzyczę i wkurzam się bez powodu ;) nie wspomnę już o płaczu który pojawia sie u mnie z byle powodu, sama się tym irytuje ;)
 
reklama
A ja właśnie odwrotnie, zwykle miałam tendencję do warczenia na wszystkich a w ciąży mi jakoś przeszło i jestem bardziej wyrozumiała :D
A i mam pytanie.... Kupujecie przewijak? W pokoju gdzie będą dziewczyny mam taki duży jadalny stół, który nie jest do niczego wykorzystywany, to przecież na nim mogę bobasy przewijać. Jak myślicie?
 
Do góry