reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Uff dobrze,ze nie tylko ja tak mam,zawsze mówię Ok zamówię a potem dziesiątki stron pootwieranych i nic nie wybrałam :p a z koszula to niezle,który ty masz tydzień,ze już się nie mieścisz ?:D
24+6 ale od początku ciąży przytyłam już 15kg a wzrostu mam 182cm więc mała nie jestem :D
 
reklama
dziewczyny, a od kiedy tak zaczełyście kupować? bo ja sie zbieram do zrobienia listy narazie i jakoś tak mi schodzi i schodzi..
 
Zobacz załącznik 823135
Spoko,poszukałam w necie i mi się spodobał a większość wózków to 79 ,80,No chyba ze donkey albo ten co @Alina1987 ma tu pokazywała,ale to już są dużo droższe a za ta cenę to ten wózek jest ładny,zgrabny i nawet lżejszy od niektórych droższych 3w1 a tak jak mówisz w centrach to wszędzie wjedziesz a tu w Szwecji tymbardziej,z wysyłka do mnie to będzie kosztował 2300 zł gdzie ja taki kupię i ma osobne siedziska i budki,mojemu mężowi się spodobał a ja to jeszcze szukałam do dziś ;p jutro po usg zamawiamy,ale mężowi się ten podoba taki z kwiatkami,ładny dla dziewczyn,ale ja niezdecydowana,wolałabym klasyczny czarny lub szary.

Mi się podoba bodajże wzór numer 16.
Co mi się spodobało że właśnie nie są te wózki drogie i są trzy w jednym, mają fajne wzory i sztywne gondole.
 
dziewczyny, a od kiedy tak zaczełyście kupować? bo ja sie zbieram do zrobienia listy narazie i jakoś tak mi schodzi i schodzi..

No ja tak zaczęłam miesiąc temu od ciuszków teraz jestem w 27t2d...Potem miałam chwilę przerwy i teraz od poniedziałku, zamówiłam wszystkie kosmetyczne rzeczy mam już wszystko do szpitala dla siebie , dla dzieciaków też już mam kosmetyki, pampersy, kremy, chusteczki itd dziś zamówiłam pościele, rożki, wypełnienia. W październiku kupię butelki, smoczki, ręczniki i te inne potrzebne duperelki no i pojadę po wózek, łóżeczka i materace i będę mieć wszystko więc myślę że do końca października będę miała cala wyprawkę.
 
:errr:@Alina1987 tak, wszystko Ok w moczu.a magnez biorę w tabletkach z witaminami i mi powiedziała położna,ze to starczy :( mam taki do picia tez może sobie wypije,ale jak mówiła,ze nie potrzeba więcej to ja nie wiem :/ może faktycznie już coraz większe i cisną,jutro usg to zobaczę,ale już na prawdę taka zmęczona tym,ze aż się popłakałam :( to jednak coś nowego dla mnie,bo pierwsza ciąża
A tak btw tez wam tak siara"cieknie" z piersi ze pół bluzki mokre jakbym się oblała jakimś piciem
Chyba rzeczywiście coś mamy gorsze dni, bo ja wczoraj też ryczalam jak mnie skurcze męczyła cały dzień... przestraszyłem się że to za wcześnie i to nie czas na takie ekscesy a do tego ten ból na dole wrócił :(
I też Marti tak jak Ty myślę czasem że ja już mam dość a to jeszcze tyle i to chyba tego najgorszego czasu przed nami :/ no ale nie pozostaje nam nic innego jak się podtrzymywać na duchu i wspierać wzajemnie, mając nadzieję że to chwilowe. W końcu kto inny nas tak zrozumie jak my wszystkie w podobnej sytuacji.
Z tą siara to ja tak miałam przy pierwszej ciąży, że potrafiłam obudzić się w mokrej koszulce, przy kolejnej ani tej już tak nie mam. Za to widzę kolosalną różnice między ciążami.
 
reklama
dziewczyny jakie macie wybrane wózki??

Marti - uważaj na siebie bo kaszel może do skurczy prowadzić

A ja mam taki
baby-jogger-city-select-dla-blizniat-2-siedziska-2-gondole.jpg
 

Załączniki

  • baby-jogger-city-select-dla-blizniat-2-siedziska-2-gondole.jpg
    baby-jogger-city-select-dla-blizniat-2-siedziska-2-gondole.jpg
    51,6 KB · Wyświetleń: 68
Do góry