reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

cześć dziewczyny,
wysiedziałam się w szpitalu po skierowanie na echo serca dzieci 5h..masakra... po głupi papierek, jest tyle kobiet rodzących w Krakowie, że sie w głowie nie mieści, w każdym szpitalu tłok...

też mam dzisiaj gorszy dzień, strasznie niskie ciśnienie, ból głowy;/ moje dziewczynki takie malutkie przy Waszych, ważą 155g i 154g dopiero :)
 
reklama
a co do wózków ja mam dokładnie ten:
Jedo Flyn Duo
FynDUO_300.jpg
 
A z jakiej strony (jeśli można wiedzieć) zamawiasz to wszystko bo ja już sama nie wiem skąd zamówić...

Ja dziś zamówiłam prawie za 400zl u jednego sprzedajacego ceny nie ma najgorsze a powyżej 300zl wysyłka gratis była.
Zamówiłam:
4kpl pościeli
4szt prześcieradła
2szt rożek
2kpl wypełnienia i poszewki do wózka
2kpl wypełnienia do lozeczk...
Poszalałam ale lista coraz bardziej się kurczy także jestem zadowolona i ogarnia mnie coraz to większy spokój.
Oto adres sprzedającego z allegro:
Link do: Przedmioty użytkownika Primooo - Allegro.pl

Właśnie dostałam też paczkę z Rossmann też zamówiłam za 400zl taka wielka paczucha przyszła, ale pampersy były w dobrej cenie i chusteczki też były w promocji i pozamawialam ogółem do szpitala dla mnie i dla dzieciaczków.
 
Wiem właśnie,ale co mam poradzić :( ja będę zamawiała jutro z Polski freestyle twins 3in1

Hehh a który kolor wybralas? Przypominam sobie że kiedyś pytałaś mnie o ten wózek, bardzo Cię przepraszam że nie odpisałam ale jakoś z głowy mi wyleciało, zbyt wiele Ci nie powiem bo sama nie wiem. Hehh tyle tylko co go na necie oglądałam. Ostatnio bardzo się nad nim zastanawiałam bo trochę szeroki jest ma 80cm szerokości chyba z kołami koło 1-2cm więcej więc do jakiegoś mniejszego sklepu może być problem z wejściem. Ale teraz mało kiedy chodzi się po małych sklepach a te jakieś centra handlowe raczej wszystkie mają dość szerokie drzwi...więc też w październiku podjadę do tej babki co mi ten wózeczek odsprzeda.
 
@tusiaczzek1988 No to już konkretne zakupy :D Ja chwilowo dostaję oczopląsu od tych wszystkich stron internetowych :D
Z pielęgnacji dla bobasów nie mam nic. Siebie zaopatrzyłam kosmetyczkę w razie wizyty w szpitalu.
Jakiś miesiąc temu kupiłam koszulę nocną taką do szpitala w razie czego żebym miała a dzisiaj okazało się, że już się w nią nie mieszczę.... :errr: teraz chyba kupię XXL :D
 
IMG_3898.PNG
Hehh a który kolor wybralas? Przypominam sobie że kiedyś pytałaś mnie o ten wózek, bardzo Cię przepraszam że nie odpisałam ale jakoś z głowy mi wyleciało, zbyt wiele Ci nie powiem bo sama nie wiem. Hehh tyle tylko co go na necie oglądałam. Ostatnio bardzo się nad nim zastanawiałam bo trochę szeroki jest ma 80cm szerokości chyba z kołami koło 1-2cm więcej więc do jakiegoś mniejszego sklepu może być problem z wejściem. Ale teraz mało kiedy chodzi się po małych sklepach a te jakieś centra handlowe raczej wszystkie mają dość szerokie drzwi...więc też w październiku podjadę do tej babki co mi ten wózeczek odsprzeda.
Spoko,poszukałam w necie i mi się spodobał a większość wózków to 79 ,80,No chyba ze donkey albo ten co @Alina1987 ma tu pokazywała,ale to już są dużo droższe a za ta cenę to ten wózek jest ładny,zgrabny i nawet lżejszy od niektórych droższych 3w1 a tak jak mówisz w centrach to wszędzie wjedziesz a tu w Szwecji tymbardziej,z wysyłka do mnie to będzie kosztował 2300 zł gdzie ja taki kupię i ma osobne siedziska i budki,mojemu mężowi się spodobał a ja to jeszcze szukałam do dziś ;p jutro po usg zamawiamy,ale mężowi się ten podoba taki z kwiatkami,ładny dla dziewczyn,ale ja niezdecydowana,wolałabym klasyczny czarny lub szary.
 

Załączniki

  • IMG_3898.PNG
    IMG_3898.PNG
    223,3 KB · Wyświetleń: 350
  • IMG_3900.PNG
    IMG_3900.PNG
    210,6 KB · Wyświetleń: 48
reklama
@tusiaczzek1988 No to już konkretne zakupy :D Ja chwilowo dostaję oczopląsu od tych wszystkich stron internetowych :D
Z pielęgnacji dla bobasów nie mam nic. Siebie zaopatrzyłam kosmetyczkę w razie wizyty w szpitalu.
Jakiś miesiąc temu kupiłam koszulę nocną taką do szpitala w razie czego żebym miała a dzisiaj okazało się, że już się w nią nie mieszczę.... :errr: teraz chyba kupię XXL :D
Uff dobrze,ze nie tylko ja tak mam,zawsze mówię Ok zamówię a potem dziesiątki stron pootwieranych i nic nie wybrałam :p a z koszula to niezle,który ty masz tydzień,ze już się nie mieścisz ?:D
 
Do góry