reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Wiem właśnie mi tez mówiła w szpitalu,nie głaszcze tylko 2 razy dziennie smaruje olejem kokosowym czy balsamem,to co mam nie smarować tez :( No nie wiem,ten kaszel mnie meczy tylko i byłam u lekarza i jakis syrop za krocie i co to tez nie pomaga a na brzuszek tez jak tak kaszle to tez ten brzuch skurcz ma taki :/ Eh nie wiem,i mnie tak boli tez na dole jakby ciagle cislo na siku :(
Ale wyniki moczu masz ok? Może tak ciśnie bo dzieci już duże i naciskają na wszystko.. a jeszcze z tym brzuchem- bierzesz jakaś większą dawkę magnezu?
 
reklama
:errr:@Alina1987 tak, wszystko Ok w moczu.a magnez biorę w tabletkach z witaminami i mi powiedziała położna,ze to starczy :( mam taki do picia tez może sobie wypije,ale jak mówiła,ze nie potrzeba więcej to ja nie wiem :/ może faktycznie już coraz większe i cisną,jutro usg to zobaczę,ale już na prawdę taka zmęczona tym,ze aż się popłakałam :( to jednak coś nowego dla mnie,bo pierwsza ciąża
A tak btw tez wam tak siara"cieknie" z piersi ze pół bluzki mokre jakbym się oblała jakimś piciem
 
:errr:@Alina1987 tak, wszystko Ok w moczu.a magnez biorę w tabletkach z witaminami i mi powiedziała położna,ze to starczy :( mam taki do picia tez może sobie wypije,ale jak mówiła,ze nie potrzeba więcej to ja nie wiem :/ może faktycznie już coraz większe i cisną,jutro usg to zobaczę,ale już na prawdę taka zmęczona tym,ze aż się popłakałam :( to jednak coś nowego dla mnie,bo pierwsza ciąża
A tak btw tez wam tak siara"cieknie" z piersi ze pół bluzki mokre jakbym się oblała jakimś piciem
Dobrze, że masz jutro USG, to będziesz chociaż spokojniejsza, że z dzieciaczkami wszystko dobrze. Mi jeszcze nie cieknie, ale w razie czego mam już kupione wkładki laktacyjne, nic innego na to się nie poradzi, musimy się przyzwyczaić. Chociaż mnie to wszystko przeraża, bo to też moja pierwsza ciąża.
 
A ja Wam powiem, że właśnie jak sobie taki napięty brzuch pomasuje olejkiem to napięcie mi przechodzi. I teraz się zastanawiam czy dobrze robię skoro lekarz powiedział, że nie wolno... :oo:
A na kaszel to syrop z cebuli, wiem, że nie wszyscy lubią ale naszą rodzinę zawsze ratuje.
 
Generalnie oglądam na Allegro i jak mi podpasuje jakiś sklep cenowo to z niego zamawiam kilka rzeczy, tak robiłam z laktatorem, butelkami, pieluchami itd. Łóżeczka miałam z całym wyposażeniem zamawiać ze sklepu amc Toruń bo znalazłam go na Allegro i mają swoją stronę internetową ale jednak bardziej opłaca mi się zamówić same lozeczka na allegro a pościel rożki itd w sklepie szyciomania ( też produkty z Allegro)bo mają spoko ceny a sama mogę sobie powybierac wzory na obie strony i szyja to na zamówienie.
A podasz jakiegoś linka do tego sklepu szyciomania z Allegro ? Ja wpisałam to nie znalazłam tam żadnych rożków i pościeli tylko jakies tkaniny,popatrzę sobie,bo muszę w końcu coś zamówić już mamie mówię od tygodnia, ze zamówię i przyjdzie paczka a tu nie mogę zdecydować.
 
A ja Wam powiem, że właśnie jak sobie taki napięty brzuch pomasuje olejkiem to napięcie mi przechodzi. I teraz się zastanawiam czy dobrze robię skoro lekarz powiedział, że nie wolno... :oo:
A na kaszel to syrop z cebuli, wiem, że nie wszyscy lubią ale naszą rodzinę zawsze ratuje.
Wiem,ale ja bym cebulowego napoju nie przełknęła,mam syrop od lekarza ale to nic nie pomaga,No nie wiem może muszę dłużej pobrać albo samo musi przejść
 
A podasz jakiegoś linka do tego sklepu szyciomania z Allegro ? Ja wpisałam to nie znalazłam tam żadnych rożków i pościeli tylko jakies tkaniny,popatrzę sobie,bo muszę w końcu coś zamówić już mamie mówię od tygodnia, ze zamówię i przyjdzie paczka a tu nie mogę zdecydować.
To jest akurat link do pościeli ale w ich przedmiotach są też rożki, prześcieradła. Może do jutra nie zmienię zdania i coś od nich zamówimy, bo jak na razie wszędzie oglądam ale zdecydowac się nie mogę;)
Link do: Pościel 4cz 120x90 dwustronny ochraniacz MINKY
 
reklama
Do góry