reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A ja właśnie leżę przed komputerem bo wybieram prześcieradła, pościele i rożki i nie mogę się zdecydować;) ale upatrzyłam juz łóżeczka, jutro je zamawiamy i będą leżeć i czekać w kartonach do porodu- mąż zapowiedział, że łóżeczka złoży dopiero jak już urodze:)
Jutro jedziemy jeszcze dokupić ciuszki do Auchan, ponoć są tam tanie, całkiem dobre jakościowo i mają małe rozmiary, zobaczymy czy to prawda:)
A z jakiej strony (jeśli można wiedzieć) zamawiasz to wszystko bo ja już sama nie wiem skąd zamówić...
 
reklama
A z jakiej strony (jeśli można wiedzieć) zamawiasz to wszystko bo ja już sama nie wiem skąd zamówić...
Generalnie oglądam na Allegro i jak mi podpasuje jakiś sklep cenowo to z niego zamawiam kilka rzeczy, tak robiłam z laktatorem, butelkami, pieluchami itd. Łóżeczka miałam z całym wyposażeniem zamawiać ze sklepu amc Toruń bo znalazłam go na Allegro i mają swoją stronę internetową ale jednak bardziej opłaca mi się zamówić same lozeczka na allegro a pościel rożki itd w sklepie szyciomania ( też produkty z Allegro)bo mają spoko ceny a sama mogę sobie powybierac wzory na obie strony i szyja to na zamówienie.
 
Też właśnie głównie na Allegro szukam, bo w niektórych typowych sklepach internetowych to ceny z kosmosu mają. A i w moim najbliższym mieście z cenami to samo. Mamy dwa sklepy z artykułami dla dzieci to ceny takie, że mnie nie stać.
 
Cześć wszystkim, ja też dziś słabo spałam jakoś tak ciężko mi było oddychać i nie mogłam sobie znaleźć dobrej pozycji :/ do tego znów boli dół brzucha i jeszcze jakieś takie nieprzyjemne skurcze się pojawiają. Także dziś odpuszczam i lezakuje cały dzień, pojadę tylko po dzieci do szkoły.
Ja jeszcze nie mam ustalonego dokładnego terminu cesarki, powiedziała że na początku grudnia Na pewno, ale zobaczymy jak będzie. Z blizniakami ciężko przewidzieć, aby sami się nie pchali wcześniej niż 34 tc. Podobno wtedy jest już najbezpieczniej.
 
Też właśnie głównie na Allegro szukam, bo w niektórych typowych sklepach internetowych to ceny z kosmosu mają. A i w moim najbliższym mieście z cenami to samo. Mamy dwa sklepy z artykułami dla dzieci to ceny takie, że mnie nie stać.
Zwłaszcza że musimy liczyć praktycznie wszystko razy dwa :) tak teraz sobie patrzyłam na tą wyprawke i praktycznie wszystko poza kosmetykami dla dzieci mam z Allegro. Raz że taniej, a dwa wygodniej bo po sklepach nie muszę biegać.
 
Ja właśnie tez szukam na Allegro już od kilku dni nie mogę się zdecydować,chce zamówić rożki z minky,pieluchy i jeszcze jak coś fajnego znajdę i mi mama wyślę to do Szwecji :)
Ja dziś nie gotuje nawet nic,kaszel mnie meczy mimo,ze ten syrop biorę,kręgosłup boli i jeszcze ten brzuch tak twardnieje,napina się a przecież nic nie robię,wzięłam prysznic tylko. Tez tak macie z brzuchem,bo dla mnie to strasznie ciężkie już,a w szpitalu to tylko dostałam tabletkę i wszystko dobrze Eh już nawet nie jadę tam,bo czekać kolka godzin żeby się dowiedzieć,ze dobrze i nic to Bezsensu :( już tak tym zmęczona,ze nawet się nie cieszę tak kupowaniem tej wyprawki i wszystko odciagam :/
 
Ja na razie mam wózek, 1x fotelik, grube kocyki, rożki i trochę ubranek. Też szperam na allegro i trochę na olx.
Ja na razie mam wózek, 1x fotelik, grube kocyki, rożki i trochę ubranek. Też szperam na allegro i trochę na olx.
Właśnie zapomniałam o nim wspomnieć- dzięki Olx też mam foteliki do auta, monitory oddechu i kilka fajnych ciuszkow typu spodnie, bluza czy sweterek.
Necia dzisiaj coś wszystkie mamy chyba słaby dzień, ja też leżakuje cały dzień poza zejściem do Pierogarni, ale ją mam pod blokiem:) wczoraj od położnej w szkole rodzenia nasłuchałam się, czego nie będzie można jeść na początku karmienia, więc w wigilię nie pojem i chyba dlatego od rana miałam ochotę na pierogi z kapustą i grzybami, które właśnie kupiłam i zjadłam wszystkie :)
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie tez szukam na Allegro już od kilku dni nie mogę się zdecydować,chce zamówić rożki z minky,pieluchy i jeszcze jak coś fajnego znajdę i mi mama wyślę to do Szwecji :)
Ja dziś nie gotuje nawet nic,kaszel mnie meczy mimo,ze ten syrop biorę,kręgosłup boli i jeszcze ten brzuch tak twardnieje,napina się a przecież nic nie robię,wzięłam prysznic tylko. Tez tak macie z brzuchem,bo dla mnie to strasznie ciężkie już,a w szpitalu to tylko dostałam tabletkę i wszystko dobrze Eh już nawet nie jadę tam,bo czekać kolka godzin żeby się dowiedzieć,ze dobrze i nic to Bezsensu :( już tak tym zmęczona,ze nawet się nie cieszę tak kupowaniem tej wyprawki i wszystko odciagam :/
Kurcze Marti długo Ciebie to nie przeziębienie coś nie chce puścić:( a z tym twardniejącym brzuchem- nie glaszczesz go za często? Ja do wczoraj nie byłam świadoma i często sobie dzieciaczki glaskalam, a lekarz wczoraj powiedział żeby to ograniczyć, bo przy bliźniakach mam już bardzo napięta macicę i przy masowaniu ona się stawia i twardnieje.
 
reklama
Wiem właśnie mi tez mówiła w szpitalu,nie głaszcze tylko 2 razy dziennie smaruje olejem kokosowym czy balsamem,to co mam nie smarować tez :( No nie wiem,ten kaszel mnie meczy tylko i byłam u lekarza i jakis syrop za krocie i co to tez nie pomaga a na brzuszek tez jak tak kaszle to tez ten brzuch skurcz ma taki :/ Eh nie wiem,i mnie tak boli tez na dole jakby ciagle cislo na siku :(
 
Do góry