reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Czesc dziewczynki! u mnie wyszlo sloneczko. Ale ja niestety dostalam takiego bolu gardla ze ledwo przelykam. Plucze ssobie szalwia i czekam az moj wroci z pracy i kupi mi tantum verde, bo chyba sie inaczej nie wykuruje. Ohh na pochyle drzewo wszystkie kozy skacza...
jak Ci tantum nie pomoze to zorganizuj sobie Bioparox.to antybiotyk o dzialaniu miejscowym w sprayu.bardzo skuteczny,mi juz 2 razy pomógł w trakcie ciazy.
 
reklama
ayla1 dzieki za podpowiedz. Ja juz kiedys bralam bioparox, ale chyba tak jakos nie bardzo mi pomagal. Mam nadzieje ze mi to tantum verde pomoze.
2ania trzymaj sie. Widzisz jakos czas leci i zaczniesz 33 tydzien wiec coraz blizej. Jeszcze troszke wytrzymaj. Ja Cie dokladnie rozumiem, bo tez sama non stop jestem i wiem, ze mozna swira dostac i caly czas sie filmuje czy wszystko ok.
 
witam w ten sloneczny dzien:)
2ania masz sie trzymac i juz,i tak jestes naprawde dzielna!kiedy bedziesz miala ewentualne cc,wiesz juz?jakis termin masz ustalony,cos mowili?
jedynka ty z tego co rozumiem masz juz pokoj z łózeczkami,wszystko przygotowane?a nie boisz sie ze to jakos tak za wczesnie?sama polecialabym juz jutro je kupic i ciagle sie wacham...hmmm.no wiesz ze beda stac i wszystko juz takie przygotowane ehh sama juz nie wiem..
 
Cześć kobietki :)

Jedynka płukaj garełko wodą z solą - pomaga.

Tak strasznej nocy jak dziś to nie miałam, wypiłam wczoraj prawie litr soku jabłkowego i cierpialam przez to strasznie. Takiej zgagi to chyba nikt nie mial, piłam mleko na zmianę z rennie do tego alugastrin i się w końcu poryczałam bo już z ta zgagą nie wyrabiam, masakra do tej pory mnie męczy, a teściówka się śmieje że dzieciom włosy rosną no k...wa jest się z czego cieszyć. Ale rano obudziłam się ze smiechem przyśniło mi się jak ostatnio koleżanka zamiast "kocimiętka" powiedziała "kotka trawka" :D:D:D To mi się humor na chwilę poprawił no i dostałam smsa z firmy kurierskiej że wózeczek w drodze i na poniedziałek będzie!! Muszę jeszcze dokupić dla siebie parę gadżetów typu władki, laktator i wszystko gotowe. Oby ten czas tylko szybciej zleciał.

ps macie już wybrany laktator? Ja już nie wiem czy lepszy taki droższy z butelka i gadżetami czy taki zwyklak? moja siostra miała 2 i mówi że taka zwykła gruszka z końcówką za 6 zł okazał się lepszy :/ już sama nie wiem, w sumie nie wiadomo czy pokarm będzie to może lepiej ten zakup zostawić na "po"??
 
Ostatnia edycja:
Olis ja tez w poniedzialek odbieram wozek :) pewnie okolo 17 bede go miala tak sie ciesze strasznie. wspolczuje zgagi. Mnie nie dosc ze to gardlo boli to tez meczy zgaga.
Justella mam gotowe wszystko wlasciwie i sama nie wiem, moze i wczesnie, ale potem nie mialabym sil, zeby decydowac co i jak, a tak mam juz wszystko poprasowane poukladane i co jakis czas zagladam do pokoiku i strasznie sie ciesze ze juz jest zrobiony. Lozeczko mam jedno na razie takie wieksze i szczerze mowiac nie wiem gdzie mi sie zmiesci drugie bo pokoik malutki jest, ale o tym bede myslala jak bedzie potzrebne drugie.
 
hej:)
Olis ja mam taki laktator :
Fizjologiczny laktator z regul.siły ssania Chicco (1154843929) - Aukcje internetowe Allegro

do tego jest mała butelka i ja kupilam jeszcze dwie wieksze te zakrzywione i jeszcze jedna mala musze dokupic.nie wiem czy jest dobry czy nie,okaze sie w praktyce:)poczytaj sobie tam o nim jak wejdziesz.ten sklep jest w Tarnobrzegu i mialabys mozliwosc osdbioru osobistego wiec nie placilabys za przesyłke.ja kupilam tam duzo rzeczy z chicco i jestem naprawde zadowolona.

Jedynka zaczelam tak myslec o tym wozku i powiedz mi ten co ty zamowilas z tego co pamietam DorJan danny sport duzo to widzialas wczesniej na zywo?jaki jest?w jakim sklepie jesli pamietasz nazwe zamowilas prez net i w jakim widzialas na zywo?moze jest tez w -w-wie.podoba mi ten wozek coraz bardziej jak go ogladam na stronie.jeszcze pyatanie na temat fotelikow do auta.nie wiesz czy te adaptery na ktorych montuje sie foteliki samochodowe na stelaz sa uniwersalne,czy pasuja roznwiez do nich inne foteliki samochodowe?te foteliki samochodowe sa standardowe czy tylko dorjan pasuja pod ten wozek?np.maxi cosi tez mogłby byc?byabym ci wdzieczna za odpowiedzi:)
 
Nic jeszcze nie wiem w tej sprawie.Jak pojade w srode na wizyte to musze zagadac,co i jak.Mysle ze powinni mi juz wyznaczyc jakis termin.A zreszta zobaczymy jak sytuacja z ta szyjka bedzie wygladac
 
Cześć kobietki :)

Jedynka płukaj garełko wodą z solą - pomaga.

Tak strasznej nocy jak dziś to nie miałam, wypiłam wczoraj prawie litr soku jabłkowego i cierpialam przez to strasznie. Takiej zgagi to chyba nikt nie mial, piłam mleko na zmianę z rennie do tego alugastrin i się w końcu poryczałam bo już z ta zgagą nie wyrabiam, masakra do tej pory mnie męczy, a teściówka się śmieje że dzieciom włosy rosną no k...wa jest się z czego cieszyć. Ale rano obudziłam się ze smiechem przyśniło mi się jak ostatnio koleżanka zamiast "kocimiętka" powiedziała "kotka trawka" :D:D:D To mi się humor na chwilę poprawił no i dostałam smsa z firmy kurierskiej że wózeczek w drodze i na poniedziałek będzie!! Muszę jeszcze dokupić dla siebie parę gadżetów typu władki, laktator i wszystko gotowe. Oby ten czas tylko szybciej zleciał.

ps macie już wybrany laktator? Ja już nie wiem czy lepszy taki droższy z butelka i gadżetami czy taki zwyklak? moja siostra miała 2 i mówi że taka zwykła gruszka z końcówką za 6 zł okazał się lepszy :/ już sama nie wiem, w sumie nie wiadomo czy pokarm będzie to może lepiej ten zakup zostawić na "po"??

ja uzywałam ręczny avent 10 lat temu i teraz tez taki kupiłam bo najlepszy i sprawdzony.
 
dorjana polecil mi facet w hurtowni w olsztynie. to jest prywatna hurtownia wiec chyba nie ma takiej w wawie. Dal nam katalog i powiedzial ze bedzie sprowadzal taki bo duzo blizniakow sie ostatnio rodzi i na pewno mu sie sprzeda. No i po jakims czasie pojechalam zobaczyc na zywo ten wozek. No i mi sie bardzo spodobal. Ale ten gosc odradzil nam ta wersje z fotelikami ze wzgledu na to ze dzieciaki takie malenkie nie powinny jezdzic w fotelikach ze wzgledu na kregoslup. Poza tym bedzie zima i mowil ze te foteliki nie zabezpiecza przed zimnem tak jak gondole mo i jak chodzi o montaz to mowil ze troche zamieszania jest i poza tym cena z fotelikami jest o jakies 5 stow wieksza i tak jakos nam odradzil. Probowalam sprawdzic gdzies czy mozna montowac inne foteliki ale nie znalazlam informacji. Wydaje mi sie ze nie. Jak bede odbierac w poniedzialaek wozek to spytam tego sprzedawce. Ta hurtownia nazywa sie Maluszek.
Ale sa w necie http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=4579]
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1697
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej:)
Olis ja mam taki laktator :
Fizjologiczny laktator z regul.siły ssania Chicco (1154843929) - Aukcje internetowe Allegro

do tego jest mała butelka i ja kupilam jeszcze dwie wieksze te zakrzywione i jeszcze jedna mala musze dokupic.nie wiem czy jest dobry czy nie,okaze sie w praktyce:)poczytaj sobie tam o nim jak wejdziesz.ten sklep jest w Tarnobrzegu i mialabys mozliwosc osdbioru osobistego wiec nie placilabys za przesyłke.ja kupilam tam duzo rzeczy z chicco i jestem naprawde zadowolona.
:)

Justella dzięki za link kurcze tyle rzeczy w tym sklepie kupiłam a necie ile tańsze :baffled::baffled::baffled: na samej fridzie z filtrami bym zaoszczędziła ok 4 zł. A jeśli chodzi o ten laktaror to jak dla mnie za drogi a poza tym mam juz 4 butelki nuka więc pewnie by nie pasowały a tak jak Ty masz cały zestaw to w sumie ok. U mnie w aptece miałysmy takie ODCIĄGACZ POKARMOWY LAKTA PLUS 1 szt - Cena: 30.15 zł - Apteka Internetowa Cefarm24.pl - Leki, suplementy i kosmetyki w jednym miejscu myślę że na początek by był już nie wiem sama, a dorjana też polecam bo wyjścia nie mam hihi w poniedziałek z jedynka przetestujemy to coś więcej napiszemy ;)
 
Do góry