reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

hej:)
jedynka a ty jak bedziesz dzieciaczki w aucie wozic?jakies inne rozumiem bedziesz miala foteliki ,ktoych nie bedziesz wpinala na stelaz tak?jak mozesz to zapytaj tego pana prosze czy mozna inne montowac,czy tylko te w komplecie z DorJana.
olis ty tez mi koniecznie opisz jak wrazenia z tego wozka w poniedzialek.ja tez sie zdecyduje chyba na niego:)mialam tego zooma kupowac i do dzisiaj bylam na niego nastawiona,ale te gondole wydaja mi sie dziwnie tak montowane na roznych poziomach(on jest na zasadzie jeden z drugim).myslalam ze ten dorjan mi nie wejdzie przez drzwi ale uda sie:)olis ty tez masz bez fotelikow opcje czy z?
dziewczyny jakie macie wersje kolorystyczne tych wozkow?
 
reklama
hej:)
jedynka a ty jak bedziesz dzieciaczki w aucie wozic?jakies inne rozumiem bedziesz miala foteliki ,ktoych nie bedziesz wpinala na stelaz tak?jak mozesz to zapytaj tego pana prosze czy mozna inne montowac,czy tylko te w komplecie z DorJana.
olis ty tez mi koniecznie opisz jak wrazenia z tego wozka w poniedzialek.ja tez sie zdecyduje chyba na niego:)mialam tego zooma kupowac i do dzisiaj bylam na niego nastawiona,ale te gondole wydaja mi sie dziwnie tak montowane na roznych poziomach(on jest na zasadzie jeden z drugim).myslalam ze ten dorjan mi nie wejdzie przez drzwi ale uda sie:)olis ty tez masz bez fotelikow opcje czy z?
dziewczyny jakie macie wersje kolorystyczne tych wozkow?

Szaro pomarańczowy, bez fotelików bo te zakupiłam wcześniej, a w ogóle to nie podobają mi sie foteliki na wózku no i małe dzieci powinny leżeć na płasko czego fotelik nie zapewni, ze szpitala tez wwrócimy w gondolach, bo foteliki dla maluchów nie dobre są z tego co czytałam.

Dziewczyny dzieci mnie tak skopały od wczoraj że skóra mnie boli jakby od środka, do tego jak sie wiercą to co chwile mi brzuch twardnieje, utrapienie z tymi dziećmi hihi ok 23 codzienne jest apogeum aż się płakać chce oby po urodzeniu o tej godzinie już grzecznie lulały, jadę na rekonesans do tesco podobno promocje na ciuszki są. miłego popołudnia
 
czesc Dziewczynki....
u mnie przez ostatnie dwa dni bylo strasznie... brzuszek stawial sie co 30 minut i maluchy tak sie wypinaly ze myslalam ze urodze.... juz w piatek wizyta...mam nadzieje sie dokulac te 2/3 tyg jeszcze :)) i mam nadzieje ze ginka wyznaczy mi termin cc a nie bedzie trzymac niewiadomo ile w niepewnosci:angry:
co do brzuszka to moj jest taki ogromny... mierzy 108cm a w sumie przytylam okolo14kg wiec nie jest zle :-D:-D
laktator juz kupiony wybralam Tomee Tippie tak jak wczesniej planowalam i elektryczny....
mysle zeby juz w kolejnym tyg pakowac torbe do szpitala bo cos czuje ze to juz pora :))
a jak Wy sie czujecie
 

Załączniki

  • P1000072.jpg
    P1000072.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 91
  • P1000067.jpg
    P1000067.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 82
Justella my wybralismy kolor wozka z katalogu wozkow pojedynczych, bo mi sie te ciapki nie podobaly. Bedzie czerwony z czarnym, zeby potem latwiej bylo go sprzedac, bo kolor w miare uniwersalny. A foteliki tez juz mialam wczesniej. Wiesz wydaje mi sie ze nie ma szans zeby inne foteliki pasowaly, bo adapter dostajesz jak kupjesz wersje z fotelikami chyba. Ale spytam co i jak. Wozerk mierzylam osobiscie w najszerszym miejscu czyli w raczce ma 78cm.
Moj brzuch to koszmar. Maluchy tak mi sie wypinaja, ze nie umiem rozpoznac kiedy moj brzuch jest twardy przez skurcz. Mam wrazenie ze caly czas jest twardy lub co 10 min. Strasznie sie tym martwie, w dodatku mam stan podgoraczkowy i to gardlo bolace. I wogole jakas polamana jestem.
Karolinkare sliczny brzusio :) i wcale nie taki potezny ja mam 112cm
 
Gastone, pewnie się ludzie za Tobą oglądają na ulicy :-D Ja też miałam taki ogrooomny. Do tej pory jeszcze się nie wchłonął całkiem... A jakie rozstępy... Mam nadzieję, że Ciebie to ominęło :tak:
 
Oj na ulicy juz nie bo nie chodze hihi a rozstepy mnienie ominely,bo mialam w pierwszej ciazy.Nie pomogly nawet specyfiki z g0ornej polki.Smaruje caly czas bio oilem,ale t tylko pomaga w tym,ze te ktore mialam nie sa mocno czerwone,tylko nieznacznie sie zarozowily.Ale sie nie przejmuje,mam to gdzies.Ja i tak bikini nie nosze i brzucha nie pokazuje,a skoro mam taka urode to trudno.No a ogolnie o brzuchu to juz nic nie powiem,poprostu wieeeeeelki i ciezki!
Apropo wchloniecia,kupilam sobie super pas.Troche sie naszukalam zeby byl sztywny i dobrze uszyty.Znalazlam w UK.Wiem ze jest niewygodny ale troszke pomaga taki pas.Oczywiscie do noszenia po domu po na wyjscie mam bodziaki-gorsety juz sie zaopatrzylam hihihAle tak czy siak po cesarce na dole brzucha sakieweczka zostanie..

Product Information: 4 Panel Abdominal Binder - Chris Hanley & Partners
 
Super brzuchole heh ja mam 114cm i 15kg na plusie,

Gastone a ile trzeba odczekać po cesarce żeby taki pas założyć, bo też mam zamiar się zaopatrzyć w coś takiego??
Byłam za zakupach kupiłam 5 body za 19.90 całkiem ładne i mam w końcu 2 sztuki takich samych ciuszków. Tatuś też coś znalazł dla siebie :DSC_8020.jpg

ale się wymęczyłam w samochodzie na naszych kochanych polskich drogach k....wa! brzuch co 10 min twardniał, dzieci się ruszały i czkały na zmianę i też nie umiem odróżnić czy to skurcze były czy co, w aptece babka do mnie zagadała, że ładnie wyglądam:szok::szok:, hihi i że brzuch ładny a ja mówię że 2 lokatorów mam a ona że też bliźniaki ma w domu - parkę ale zbieg okoliczności ja też jestem aptekara:D:D a mówię Wam jaka chuuuuuda
 
reklama
Apropo pasa,to opinie sa podzielone.Jedni mowia ze odrazu,drudzy zeby poczekac az sie macica obkurczy.Ja pytalam swojego lekarza wiec powiedzial ze zobaczymy jak bedzie wlasnie z macica..
 
Do góry