reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Oska no to super, możesz teraz sobie spokojnie czekać na maluszki :)Ja na początku podchodziłem do tego bardzo ostrożnie, przesądy i te sprawy, ale uznaliśmy że nigdy nie wiadomo jak to będzie później a poza tym nie da się kupić wszystkiego na raz i to x2 takze tez poeoli zbieramy ;)
Jeśli chodzi o oilatum, to ja przy swoich starszych dzieciakach używałam do kąpieli, zamiennie z oilan. Wlewaliśmy do wody i świetnie się sprawdzał, potem balsam nakładaliśmy i nasza atopowa dziewczyna była super nawilżona :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja dziś po wizycie u położnej,wszystko dobrze,serduszka biją ładnie. 7 kilo plus:) i cukier w porządku.Muszę tylko znów brać to niedobre żelazo jeszcze mimo,ze i tak biorę z witaminami,ale to za mało :/
A po wizycie tak mi się słabo zrobiło i zgłodniałam,ze mąż musiał po słodkie lecieć,po 4 ciastkach poczułam się lepiej,:D ale już nie miałam siły po zakupach chodzić mimo,ze miałam sobie coś kupić i przymierzałam fajne tuniki :) chciałam już tylko do domku.
@Oska305 Wow już masz wszystko niezle,A my we wrześniu chyba zaczniemy zakupy,narazie tylko ciuszki :) a to coś do kąpieli to co to jest ?:D nawet nie wiem :oo:
 
Hej dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć :)

To moja druga ciąża, tym razem bliźniacza, dwukosmówkowa, dwuowodniowa, 22 tc.

Przygarniecie mnie? :)))


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj gonia ja tez 2k2o parka w drodze i tez 22 tc [emoji2] czyli idziemy równo [emoji6] u mnie to pierwsza ciąża.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jesli chodzi o wyprawke itp to my tez juz powoli zaczynamy kompletowac bo tak jak @Necia0 piszesz nigdy nie wiadomo jak to bedzie dalej, jak sie bede czula i te podwójne koszty. Wozek i mebelki do pokoju juz zamowilismy w sklepie teraz czekamy za tel i jedziemy po odbiór juz nie mogę sie doczekac [emoji4] no i ciuszki i sprawy higieniczne tez pomalu. Już mam listę porobiona co bede jeszcze potrzebowala do siebie, dzieci i ich pokoju. Ale nie wiem jak Wam dziewczyny ale mi te tygodnie tak szybko mijają od wizyty u lekarza do wizyty [emoji6][emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) ja dziś po wizycie u położnej,wszystko dobrze,serduszka biją ładnie. 7 kilo plus:) i cukier w porządku.Muszę tylko znów brać to niedobre żelazo jeszcze mimo,ze i tak biorę z witaminami,ale to za mało :/
A po wizycie tak mi się słabo zrobiło i zgłodniałam,ze mąż musiał po słodkie lecieć,po 4 ciastkach poczułam się lepiej,:D ale już nie miałam siły po zakupach chodzić mimo,ze miałam sobie coś kupić i przymierzałam fajne tuniki :) chciałam już tylko do domku.
@Oska305 Wow już masz wszystko niezle,A my we wrześniu chyba zaczniemy zakupy,narazie tylko ciuszki :) a to coś do kąpieli to co to jest ?:D nawet nie wiem :oo:
Super wieści [emoji7] [emoji7]

Oilatum to jest płyn do kąpieli Maluszków. Są tez balsamy, szampony. To emolient.
 
Hej Necia0, adunnnia90, fajnie, że idziemy równo :)

Termin mam na 7 stycznia, ale raczej cesarka, więc na pewno grudzień.
Wczoraj miałam połówkowe- chłopak i dziewczyna. W domu juz mam 3 letniego łobuziaka :)

Co do zakupów. Ja w sumie nic nie kupuję, bo mam full po synku. Co prawda dla dziewczynki nie mam nic, ale póki mała to tak szaleć nie będę i wykorzystam to co mam.

A powiedzcie, kupujecie rozmiar 56, czy od razu 62? Z synkiem 56 wystarczyło mi na tydzień, nie wiem jak to z bliźnikami będzie. Niektóre wcale takie małe się nie rodzą :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej Necia0, adunnnia90, fajnie, że idziemy równo :)

Termin mam na 7 stycznia, ale raczej cesarka, więc na pewno grudzień.
Wczoraj miałam połówkowe- chłopak i dziewczyna. W domu juz mam 3 letniego łobuziaka :)

Co do zakupów. Ja w sumie nic nie kupuję, bo mam full po synku. Co prawda dla dziewczynki nie mam nic, ale póki mała to tak szaleć nie będę i wykorzystam to co mam.

A powiedzcie, kupujecie rozmiar 56, czy od razu 62? Z synkiem 56 wystarczyło mi na tydzień, nie wiem jak to z bliźnikami będzie. Niektóre wcale takie małe się nie rodzą :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No wlasnie ja nie wiem jak z tymi rozmiarami boje sie troche. Wiekszosc zaczynam od 62 ale na 56 tez pare kupilam. A zobacze jak blizej rozwiazania co lekarz powie czy sa malutkie czy w sam raz jak beda malutkie to dokupie z dwa komplety jeszcze mniejsze. Oj to ja termin na 29.12 a lekarz ostatnio na wizycie mowil ze jak wszystko dobrze pojdzie to kolo 10 grudnia cesarka[emoji7] ostatnio upolowalam takie cuda, kombinezony ocieplane na zime [emoji2] nie moglam sie oprzec i to kupilam na 62
1503692404-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adunnnia90 cudne te kombinezony!!!!
Akurat w takim ubranku lepiej, że większe.
Ja w sumie nauczona doświadczeniem nakupuję tylko body, ale całe rozpinane. Pamiętam moje męki z kilkudniowym synkiem i bodziakami przez głowę. Brrr...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Adunnnia90 cudne te kombinezony!!!!
Akurat w takim ubranku lepiej, że większe.
Ja w sumie nauczona doświadczeniem nakupuję tylko body, ale całe rozpinane. Pamiętam moje męki z kilkudniowym synkiem i bodziakami przez głowę. Brrr...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wlasnie tez na to zwracam uwage bo na forum juz gdzies czytalam wlasnie rady dziewczyn ze takie sa najlepsze. Ale ciezko takie upolowac...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry