reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja jestem z bliźniaczek i kazda mialysmy po 3300 i 56 cm. U mnie dzieci rodzenstwa mialy wszystkie ponad 4 kg. I wszysrkie nie krótsze niz 60 cm wiec narazie dlatego wole sie wstrzymac z miniaturowymi ciuszkami [emoji1]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja tak z innej beczki, wracam do tematu tego krocza... boli mnie bardzo przy najmniejszym ruchu, nawet nie tylko same krocze ale także dół brzucha. Trochę mnie to niepokoi... Czy Wy też odczuwanie coś podobnego?
Ja nie mam takiego bólu...a konsultowalas to z lekarzem?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja znowu się nie wyspalam za bardzo,tak mi się brzuch napinał i nie mogłam się ułożyć już taka zmęczona tym,ale moja położna mówi ze wszystko dobrze i mam się nie stresować Eh łatwo mówić :/ dała mi jedynie extra żelazo. A wy ile mg bierzecie na dobę żelaza ?
Co do ciuszków to ja właśnie głównie 56 kupuje i tez na 50 kilka głównie body chyba z 14 sztuk jak nie więcej. No a później na 62 już tez trochę ciuszków mam. Ja myśle ze właśnie 56 to Ok na początek:)
@Necia0 nie dobrze z tym bólem ja tak nigdy nie miałam,powinnaś chyba powiedzieć lekarzowi
Moim głównym problem jest ten brzuch,tak się napina i zmęczona jestem,ale to niby normalne. Za tydz idę do p. ginekolog w końcu to zobaczę czy to tak wszystko Ok.
Miłego dzionka o trzymajcie się dziewczynki :)
 
Hej dziewczyny. Ja znowu się nie wyspalam za bardzo,tak mi się brzuch napinał i nie mogłam się ułożyć już taka zmęczona tym,ale moja położna mówi ze wszystko dobrze i mam się nie stresować Eh łatwo mówić :/ dała mi jedynie extra żelazo. A wy ile mg bierzecie na dobę żelaza ?
Co do ciuszków to ja właśnie głównie 56 kupuje i tez na 50 kilka głównie body chyba z 14 sztuk jak nie więcej. No a później na 62 już tez trochę ciuszków mam. Ja myśle ze właśnie 56 to Ok na początek:)
@Necia0 nie dobrze z tym bólem ja tak nigdy nie miałam,powinnaś chyba powiedzieć lekarzowi
Moim głównym problem jest ten brzuch,tak się napina i zmęczona jestem,ale to niby normalne. Za tydz idę do p. ginekolog w końcu to zobaczę czy to tak wszystko Ok.
Miłego dzionka o trzymajcie się dziewczynki :)

Ja nie biorę żelaza samego w sobie. Tylko tyle co jest w witaminach prenatalnych. Brzuch też mi sie czasem napina, ale na razie jakoś nie stresuje mnie to [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie biorę żelaza samego w sobie. Tylko tyle co jest w witaminach prenatalnych. Brzuch też mi sie czasem napina, ale na razie jakoś nie stresuje mnie to [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie właśnie ten brzuch stresuje tak od kilku dni :/ ale dziś za dużo nie robię,zupkę i pranie i będę się uczyć i zrobię listy co potrzebujemy dla maluszków.
Ja mam w witaminach,ale położna mówiła,ze to za mało i jeszce jedna tabl żelaza mam brać wiec w sumie biorę dziennie 115 mg.
 
Dziewczyny podpowiem wam, że w smyku jak są wyprzedaże to te małe rozmiary 50/56 są dlugo dostępne a i bawelna fajna :) jak kupowalam to np. Pięciopaki za 25zł. Z letniej coś pewnoe jeszcze zostalo

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest taki bol ciągnący samego krocza i dołu brzucha, mam uczucie jakbym była mega obrzmiala tam na dole. Mało to przyjemne i pamiętam że miałam tak z córeczką pod koniec i dlatego robili mi cesarke w 37 tyg. Bo było ryzyka rozejscia sie i pęknięcia blizny po dwoch operacjach. Na ostatniej wizycie sama o tym nie mówiłam bo kilka dni było akurat lepiej, pani tylko pytała czy nie ciągnie mnie blizna za bardzo jak zmierzyła szyjkę. Sama nie wiem czy się przeforsowałam czy co...
 
Mnie właśnie ten brzuch stresuje tak od kilku dni :/ ale dziś za dużo nie robię,zupkę i pranie i będę się uczyć i zrobię listy co potrzebujemy dla maluszków.
Ja mam w witaminach,ale położna mówiła,ze to za mało i jeszce jedna tabl żelaza mam brać wiec w sumie biorę dziennie 115 mg.

Ja nie wiem ile w sumie biorę bo nigdy tego nie liczyłam, ale dostałam oprócz witamin, ktore takze go zawieraja 2x1 ze względu na anemie.
 
reklama
A mi ostatnio na szczęście chociaz skurcze nie dokuczają tak bardzo, raczej rzadko mam.
Także odpoczywaj Marti92 jak najwięcej, może pomoże.
 
Do góry