reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja dla swoich starszych zaczynałam od 56, mimo że moja córka urodziła się 57 cm, a np. Te z h&m starczyło jej na miesiąc. Syn za to przenoszony 10 dni a 53 cm, więc on chodził w nich jeszcze dłużej. Lekarz mówił że takie dzieci z reguły podobno rodzą się mniejsze, po 40 parę cm. Oczywiście zdarza się że kobiety rodzą takie jak normalnie, ale to podobno rzadkość. Więc ja tak jak Ariska i Oska zaczynam od 50 cm, choć moja przyjaciółka znalazła w smyku ostatnio 44 rozmiar i wziela po jednej sztuce dla kazdego. Szperam na allegro tak jak gonia i takiej grupie gdzie mamy wystawiają na sprzedaż piękne ubranka w niskich cenach. Oczywiście kupiłam już kilka nowych bo wpadłam w wir i zapewne jeszcze kilka kupię, ale takie używane które są na prawdę w dobrym stanie też chętnie kupuje ;)
A takie bodziaki rozpinane po całości są w h&m w najróżniejszych kolorach pakowane w 2-pack i są też fajne połśpiochy. Osobiscie lubie ich ubranka, bo z Doświadczeni a wiem ze nawet te najmniejsze są spore i starczają na długo, do tego jakościowo także fajne bo nie zbiegają i nie niszczą się w praniu tak że spokojnie może nosić 3-4 Dzieci jedno po drugim i nadal świetnie wyglądają. Na allegro można je kupić używane w razie czego. Ale im zrobiłam prywatną reklamę ;)
Ja miałam dużo rzeczy, ale wszystko oddałam, więc zaczynamy od 0.
 
Hmm szczerze to o rozmiarze 50 nawet nie pomyślałam [emoji54] mimo wszystko raczej chyba pójdę w kierunku 56 i 62 [emoji846]
Póki co jeszcze i tak nie wpadłam w wir kupowania. Może tym razem już tak nie zwariuję [emoji38]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To ja tak z innej beczki, wracam do tematu tego krocza... boli mnie bardzo przy najmniejszym ruchu, nawet nie tylko same krocze ale także dół brzucha. Trochę mnie to niepokoi... Czy Wy też odczuwanie coś podobnego?
 
reklama
Ja mam nawet na 46 troche ubrań. Siostra miala wczesniaki z 32 tyg i mi porzuciła. Myślę, że 62 na początek to za dużo.

@Kapinka a Ty jak tam?
No tak tez licze ze bede musiała takie kupić ale to wlasnie blizej 30 tyg jak lekarz okresli mniej wiecej czy beda male czy duze i czy np odpukac moe grozi mi wczesny porod czy wszystko przebiega dobrze bo na to chwile nie chce takich malych kupować jak moga okazac sie nie potrzebne. [emoji6] wiec wole blizej koncowki zainwestowac w np 4 kompleciki takie male[emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry