reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej Mamuśki. Ja już po połówkowych i wszystko w porządku. Pod sercem bez zmian noszę parkę[emoji7][emoji7]Różnica w wadze tylko 2%, więc super. Mają po ok 300 gramów. Moje 600 gramów szczęścia i miłości [emoji7][emoji7][emoji4][emoji4]
 
Hej Mamuśki. Ja już po połówkowych i wszystko w porządku. Pod sercem bez zmian noszę parkę[emoji7][emoji7]Różnica w wadze tylko 2%, więc super. Mają po ok 300 gramów. Moje 600 gramów szczęścia i miłości [emoji7][emoji7][emoji4][emoji4]
Gratuluje i cieszę się że wszystko dobrze :)
 
Hej dziewczyny! mam pytanie , jestem 31t+4d i zamiast nabierać wagi ja spadam.Z miesiäc temu byłam na wizycie nabrałam kilo lekarz powiedział że dzieci rosną jest ok. W zeszłym tygodniu leżałam w szpitala na sterydach robili USG maluszki nabrały wagi , wyszłam w piątek. na wagę wieczorem a ja kilo na minusie dzisiaj się zważyłam znowu 0.5 kilo na minusie.Odżywiam się tak samo jem często w mniejszych ilościach bo uciekają mnie na żołądek.Mam też zgagę , nie wymiotuje, czy też tak macie? trochę śmieszne bo w innej sytuacji byłabym zadowolona ,ale się martwię o moje maluszki.Za trzy tygodnie mamy się stawić do szpitala na cc czy nabiorą odpowiedniej wagi? We wtorek ważyły 1607 i 1659g.:(
 
Ilena.
Ja dziś 31+4 od 2 tygodni jesteśmy w szpitalu schudłam w pierwszym 1.5 kg teraz waga się utrzymuje choć raz 400 gram do góry raz w dół. Nie sadze aby był to problem.
Jutro bede miała usg to się dowiem ile mają dziewczynki.

A ty będziesz miała cc w 34+4 ? Z jakiego powodu? Mnie szlak trafia bo zostane w szpitalu do końca a powiedzieli ze cc dopiero w 37 + ale nie wiadomo dokładnie.
Łapie dola... 6 tyg w szpitalu w sumie będzie 8 :hmm:
 
Ilena.
Ja dziś 31+4 od 2 tygodni jesteśmy w szpitalu schudłam w pierwszym 1.5 kg teraz waga się utrzymuje choć raz 400 gram do góry raz w dół. Nie sadze aby był to problem.
Jutro bede miała usg to się dowiem ile mają dziewczynki.

A ty będziesz miała cc w 34+4 ? Z jakiego powodu? Mnie szlak trafia bo zostane w szpitalu do końca a powiedzieli ze cc dopiero w 37 + ale nie wiadomo dokładnie.
Łapie dola... 6 tyg w szpitalu w sumie będzie 8 :hmm:
Za 3tygodnie
 
Za 3 tygodnie mam iść do szpitala, lekarz powiedział że wtedy zobaczymy jaka waga maluszków będzie. Powiedział że takie ciąże rozwiązuje 35-36t.Tym bardziej że mam mały brzuch.Także pewnie pójdę i też będę leżała pod kontrolą. A czy sterydy ci podali?
 
reklama
Hejka powiedzcie mi czy Wy też macie czasem wrażenie że rusza Wam się tylko jeden maluszek?
U mnie jest tak samo jedna rozrabia a druga mam wrażenie że wykonuje mniej ruchów, wypięta jest kręgosłupem rączki jej są odwrócone do mojego kręgosłupa i czuje mniej ruchów jej , ale za to siostra rozrabia za dwie. Staram się kontrolować ruchy obydwuch ;)
 
Do góry