reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
O kurcze no to wcześnie. A jak się macie? Rozumiem że nagle, przez cc? Długo byliście w szpitalu? Jaka waga maleństw?
Teraz mamy się dobrze. Trochę strachu było na początku bo leżały w inkubatorach .. synek na poczatku na chwile był reanimowany ale naszczescie zaraz oddychal sam tak jak i córka i ładnie jadły z butelki więc były w inkubatorach podpiete tylko pod parametry życiowe i tyle :) były tam z 4 dni a później w odkrytym łóżeczku:) najwspanialszy moment był jak je dostałam do siebie ehh.. w szpitalu byłam jeszcze z brzuszkiem 6 dni a później po porodzie 8 . Ważyły ok po 1980g :) córka dostała 8/9 pkt s synek tylko 7 niestety to on był w brzuszku przygnieciony :( ale dziś (7tyg) oboje główki podnoszą, ale Martynka jest ta sprawniejsza noi bardziej rozdarta [emoji14]
Dziś mają chyba gorszy dzień bo ciągle na rękach by były ehh.. ale dziękuję Bogu że skończyło się na strachu i są zdrowe:) fakt faktem jako wczesniaki mamy dużo kontroli ale sobie poradzimy:)
 
Wrzuć zdjęcie swojej parki :)
Synio <3
1499941936-aaaaaa.jpeg

Cora <3
1499941978-aaaaaa.jpeg
 
malinowa92 O jacy piękni :) Dobrze, że wszystko się ułożyło! Masz teraz dużo kontroli u lekarzy?
Mam pytanie do wszystkich. Planujecie karmić piersią? Inwestować w laktator czy lepiej poczekać do porodu? Ja bym chciała, ale nie wiem, czy dam radę....
 
Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie!
Mnie trochę nie było, ale starałam się ponadrabiać. Jeszcze tylko trochę stresu na uczelni i zacznie się stres z remontem.
Kapinka, zmobilizowałaś mnie z wyprawką :) Dzielnie robię listy i przegrzebuję fora i blogi w poszukiwaniu informacji. Czekam na odpowiedź, jakie ubranka dostaniemy od rodziny i wtedy facet pojedzie je odebrać.
Wiecie co... Ja wiedziałam, że jestem w ciąży. Ja wiedziałam, że to dzieci. Ale zupełnie zapomniałam, że po drodze muszę je urodzić, a później one zostaną z nami do końca życia. Dalej to do mnie nie dociera! A tu już 27tc.
[emoji1] [emoji1] [emoji1] mam podobnie. Pierwsze dzieci i radość, panika i niecierpliwość w jednym [emoji1][emoji8]
 
malinowa92 O jacy piękni :) Dobrze, że wszystko się ułożyło! Masz teraz dużo kontroli u lekarzy?
Mam pytanie do wszystkich. Planujecie karmić piersią? Inwestować w laktator czy lepiej poczekać do porodu? Ja bym chciała, ale nie wiem, czy dam radę....
Generalnie każde że swoich dzieci karmią i chciałabym także i te karmić, przynajmniej przez jakiś czas, ale wiem że różnie to bywa przy dwójce. Przynajmniej z tego co czytałam.
 
reklama
Teraz mamy się dobrze. Trochę strachu było na początku bo leżały w inkubatorach .. synek na poczatku na chwile był reanimowany ale naszczescie zaraz oddychal sam tak jak i córka i ładnie jadły z butelki więc były w inkubatorach podpiete tylko pod parametry życiowe i tyle :) były tam z 4 dni a później w odkrytym łóżeczku:) najwspanialszy moment był jak je dostałam do siebie ehh.. w szpitalu byłam jeszcze z brzuszkiem 6 dni a później po porodzie 8 . Ważyły ok po 1980g :) córka dostała 8/9 pkt s synek tylko 7 niestety to on był w brzuszku przygnieciony :( ale dziś (7tyg) oboje główki podnoszą, ale Martynka jest ta sprawniejsza noi bardziej rozdarta [emoji14]
Dziś mają chyba gorszy dzień bo ciągle na rękach by były ehh.. ale dziękuję Bogu że skończyło się na strachu i są zdrowe:) fakt faktem jako wczesniaki mamy dużo kontroli ale sobie poradzimy:)

Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło i nie było zbyt długie pobytu w szpitalu, mimo wcześniejszego porodu. Dzieciaki silne, a to bardzo dobrze :)
 
Do góry