reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny mi do końca ciąży wydawalo się, że jedno rusza się mniej i może tak było bo taki temperament mają i teraz.
Co do wagi tow ciąży odzywialam się zdrowi i przez całą przytylam tylko 3,5kg a dzieci w sumie ważyły 4 :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie Córeczka też mniej ruchliwa. Ale nawet na usg było widać, że tylko ziewa i śpi, a Synek wariuje [emoji7]

A jaki macie poziom żelaza?? Ja pomimo brania codziennie żelaza w tabletkach mam 10,5. A zaczynałam 3 tyg temu od 11,3. Zamiast w górę to w dół [emoji22]
 
U mnie prawy bardziej szaleje, lewy jest spokojny. Wczoraj w ogóle go nie czułam, pojechaliśmy do szpitala i na szczęście wszystko ok. Po prostu obydwa mają stopy na dole i nie da się rozróżnić, który akurat zrobił sobie trampolinę z mojego pęcherza :)
Macie jakieś listy wyprawkowe? Dostałam listę rzeczy, które będziemy mieli, ale nie umiem ocenić, czy to mało czy dużo... Wiem, że muszę dokupić rozmiar 50, ale reszta to dla mnie czarna magia.
 
Dziewczyny... czy to może być cukrzyca ciążowa ?
glukoza na czczo - 108,65
po 1 godzinie - 170,88
po 2 godzinach - 173,05
obciążenie 75g glukozy.
Lekarz rodzinny na jutro a wizyta u gin dopiero w poniedziałek-martwię się :(
 
Dziewczyny... czy to może być cukrzyca ciążowa ?
glukoza na czczo - 108,65
po 1 godzinie - 170,88
po 2 godzinach - 173,05
obciążenie 75g glukozy.
Lekarz rodzinny na jutro a wizyta u gin dopiero w poniedziałek-martwię się :(
Niestety wszystkie.wyniki powyżej normy tak że cukrzyca na pewno. Nie martw się. Miałam w obu ciazach i dzieci zdrowe. Musisz przejść na dietę, a jeśli samą dietą nie dasz rady to insulina. Będzie dobrze!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety wszystkie.wyniki powyżej normy tak że cukrzyca na pewno. Nie martw się. Miałam w obu ciazach i dzieci zdrowe. Musisz przejść na dietę, a jeśli samą dietą nie dasz rady to insulina. Będzie dobrze!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dieta ustalona przez diabetyka ?Czy mierzyłaś sobie codziennie glukometrem poziom cukru ?
Jak taka dieta wpływa na rozwój maluszków ?
Leżałaś może przez cukrzycę w szpitalu ?
 
Wehikulchrzanu a czy przy skakaniu po Twoim pecherzu tez odczuwasz mocne klocia? Jak bylam ostatnio u lekarza to jedna tez miala nogi na dole a druga u góry teraz to niewiem czy druga tez nie ma ich na dole. Jak zaczynaja sie ruszac to mam momentami wrazenie jak by mnie ktos kroil od wewnatrz.
 
A u mnie żelazo leci w dół. Mam już 10,5 a już 3 tygodnie jestem na tabletkach [emoji22][emoji22]

Chyba mas na mysli hemoglobine.
A badalas sobie poziom samego zelaza? Ja mam na dolnej granicy a hemoglobiny 11. Niestety wyprobowalam juz dwa preparaty zelaza i po kazdym wymiotuje i to tak dosc szybko, ze nawet czesc nie ma szansy sie wchlonac. Tez sie martwie, ze anemia bedzie sie poglebiac...
 
reklama
U mnie Córeczka też mniej ruchliwa. Ale nawet na usg było widać, że tylko ziewa i śpi, a Synek wariuje [emoji7]

A jaki macie poziom żelaza?? Ja pomimo brania codziennie żelaza w tabletkach mam 10,5. A zaczynałam 3 tyg temu od 11,3. Zamiast w górę to w dół [emoji22]

Jutro zaczynam 22+0 moja hemoglobina to 10.2 zaczynałam z 12.6 ale nie brałam wcześniej w ogóle żelaza dopiero teraz zaczęłam brać badanie zrobię za jakiś tydzień zobaczę czy coś się podniosło.
 
Do góry