reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ucałuj Maluchy od forumowych ciotek[emoji9] [emoji9]
Na mnie siostra krzyczy, że za bardzo rozpędzam się z kompletowaniem wyprawki. Teraz piorę wszystko i będę prasować, ale nawet jej nie mówię, bo uzna, że to za wcześnie. Jestem w poczatkach 21 tygodnia i uważam, że lepiej teraz za wczasu niż później z wielkim brzuchem i wywieszonym językiem ganiać po sklepach.[emoji6]
Zgadzam się ! Moja bratowa i mama miały takie samo podejście jak siostra Twoja.. ale potajemnie kupowałam jakieś ciuszki to reczniczki, kosmetyki i znów ciuszki heh dzięki temu miałam na pierwsze tygodnie w co dzieciatka ubrać:)
 
reklama
Ja biorę Femibion 2. Nie radziłam się lekarza, ale może zapytam przy okazji [emoji4]
Ja tez biore Femibion Natal 2 wlasnie z polecenia lekarza.
A co do wyprawki to teraz w weekend chcemy jechać rozejrzec sie za wozkiem, zobaczyc jak to wyglada i wogole a wyprawke mam zamiar pomału kompletowac od nastepnej wizyty u lekarza [emoji6]


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak ja łykam witaminy * OMEGA MED optima forte*, lekarz mi je zasugerował . Przy tych witaminach nie muszę łykać kwasu, żelaza itp. wszystkie najważniejsze składniki są. U mnie 31t i wyniki w normie żelazo nie spada, dobre trawienie mam po tych witaminach na poczätku miałam jakieś tańsze z apteki to były problemy z zaparciami. Zamawiałam te witaminki przez aptekę internetowä koszt na 30 dni to ok.45zł polecam warto zainwestować;).

No właśnie o tych mi mówiła, że one w pełni zaspokoją moje potrzeby. A więc dziś kupię.
 
Oo ile tutaj nowych osobek ! super! W końcu mamus blizniaczych więcej;)
Dawno mnie tu nie było.. ale moja 7 tygodniowa parka pochlania mój czas całkowicie..
Powiem wam szczerze, że tęsknię czasem za brzuszkiem , chodz pod koniec było ciężko to za szybko przyszło rozwiązanie (32+6) Nie zdążyłam się nacieszyć Ani porobić fajnych zdjęć na pamiątkę.
Dziewczyny że swojego doświadczenia powiem wam Nie czekajcie Z wyprawka do ostatniej chwili
O kurcze no to wcześnie. A jak się macie? Rozumiem że nagle, przez cc? Długo byliście w szpitalu? Jaka waga maleństw?
 
Oo ile tutaj nowych osobek ! super! W końcu mamus blizniaczych więcej;)
Dawno mnie tu nie było.. ale moja 7 tygodniowa parka pochlania mój czas całkowicie..
Powiem wam szczerze, że tęsknię czasem za brzuszkiem , chodz pod koniec było ciężko to za szybko przyszło rozwiązanie (32+6) Nie zdążyłam się nacieszyć Ani porobić fajnych zdjęć na pamiątkę.
Dziewczyny że swojego doświadczenia powiem wam Nie czekajcie Z wyprawka do ostatniej chwili
Wrzuć zdjęcie swojej parki :)
 
Ja biorę Femibion 2. Nie radziłam się lekarza, ale może zapytam przy okazji [emoji4]
Wiesz co ja też się nie radzila, ale pytała ostatnio co biorę i powiedziała że powinnam brać nieco inne witaminy niż w standardowej pojedynczej ciąży. Podobno zapotrzebowanie jest większe. Szczerze mówiąc byłam zaskoczona, bo nie wiedziałam że ma to jakieś większe znaczenie.
 
Ja oprócz Femibionu biorę żelazo, wit. D o kwas foliowy. Na najbliższej wizycie wypytam co najlepiej stosować. O ile nie zapomnę. Zawsze mam milion pytań, a po wejściu do gabinetu pustka w głowie [emoji16]
 
No właśnie nie bardzo wiem gdzie one się tam mieszcą[emoji4] Dzisiaj rano, gdy leżałam to Synka poczułam tak wyżej pępka. Rozpycha się gdzie może. Córeczka jest niżej. Ale przez ten mały brzuch już zaczynam mieć problemy z głębokim oddychaniem, bo mi tam wszystko uciska na płuca. I na żołądek zresztą też. Dlatego jem tyle co kot napłakał, ale co chwilę. Mam nadzieję, że trochę urośnie żeby się te moje Małolaty tam nie pobiły o miejsce[emoji6] [emoji6]
Witam dziewczynyJa tez jestem w ciąży bliźniaczej 20tydz+3dni i juz mam 14 kg więceja gdzie do konca.U mnie dzieci bardzo szybko rosną, ciąża dwujajowa tylko szyjka mocno mi się skraca i nie wiem czy nie czeka mnie szew.Czy ktoras z was miała zakładany szew??Boje się bo w tamtym roku poronilam w 19 tyg a wszystko było bardzo dobrze i ni z tego ni z owego cos takiego,przeżycie okropne.Dlatego teraz moja wielka obawa,bo z dziećmi super to szyjka szaleje.
 
reklama
Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie!
Mnie trochę nie było, ale starałam się ponadrabiać. Jeszcze tylko trochę stresu na uczelni i zacznie się stres z remontem.
Kapinka, zmobilizowałaś mnie z wyprawką :) Dzielnie robię listy i przegrzebuję fora i blogi w poszukiwaniu informacji. Czekam na odpowiedź, jakie ubranka dostaniemy od rodziny i wtedy facet pojedzie je odebrać.
Wiecie co... Ja wiedziałam, że jestem w ciąży. Ja wiedziałam, że to dzieci. Ale zupełnie zapomniałam, że po drodze muszę je urodzić, a później one zostaną z nami do końca życia. Dalej to do mnie nie dociera! A tu już 27tc.
 
Do góry