reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A tu mój brzuch i moje Motylki w nim[emoji7] [emoji7] . Jutro będzie równo 20 tyg. Od początku ciąży +4kg[emoji4]
1499765556-aaaaaa.jpeg
Oska śliczny brzusio[emoji7] moj dzisiaj troszeczke wystrzelił nawet maz jak z pracy wrocil to stwierdzil ze coś wybilo [emoji6] , bo tak narazie to nic a nic nie widac wszyscy sie dziwia. Ja 16 tydz i +1 kg

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oczywiście że tak, to na 1 miejscu :) ale tak po cichutko liczę że miło by było ;)
U mnie 15 tydzień 2k2o. Taka 3 i 4 niespodzianka nieplanowana
My z mężem od poczatku sobie tak marzylismy ze fajnie by bylo jakby sie parka trafila. [emoji4] ale az tak bardzo narazie sie nie nastawiam zeby nie bylo zdziwienia na kolejnej wizycie. Lekarz w piątek mowil ze dziewczyna jest na 100 a chlopak byl tak obrocony ze nie chcial pokazac do konca co ma pomiedzy nogami [emoji12] . Ale cos jest i mowil ze raczej chlopak.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A lekarze na jakiejś podstawie to podają?
Czy każda musi przyjąć sterydy?
U mnie jest ciąża 1kosmówkowa 2owodniowa i taką ciąże rozwiązuje się do 36 tygodnia, tak mi lekarz powiedział.A sterydy podają na rozwinięcie płucek bo to jednak wcześniaczki będą lepiej nie ryzykować. Dzisiaj miałam USG pomiarowe 30t+6d jedna waży 1659g a druga 1607g waga fajna oby tak dalej ;)
 
Witam wszystkie dziewczyny [emoji5] postanowiłam dołączyć do tego wątku. Jestem obecnie w 16 tyg ciazy blizniaczej po in vitro, dlatego z tego watku kojarze @Oska305 - Pozdrawiam [emoji5] . Dzieciaczki rosna i maja sie dobrze [emoji173] na badaniach w piatek lekarz powiedzial ze pod serduszkiem noszę prawdopodobnie parke [emoji7]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Słońce [emoji11] Mamy szczęście, że parka nam się trafiła. U nas to pierwsze Maluchy i będzie Synek dla męża i Córeczka dla mnie[emoji6] Który to tydzień i Ciebie? [emoji6]
 
My z mężem od poczatku sobie tak marzylismy ze fajnie by bylo jakby sie parka trafila. [emoji4] ale az tak bardzo narazie sie nie nastawiam zeby nie bylo zdziwienia na kolejnej wizycie. Lekarz w piątek mowil ze dziewczyna jest na 100 a chlopak byl tak obrocony ze nie chcial pokazac do konca co ma pomiedzy nogami [emoji12] . Ale cos jest i mowil ze raczej chlopak.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

No to trzymam kciuki i za Waszą parkę a także ich zdroweczko
 
Hej Słońce [emoji11] Mamy szczęście, że parka nam się trafiła. U nas to pierwsze Maluchy i będzie Synek dla męża i Córeczka dla mnie[emoji6] Który to tydzień i Ciebie? [emoji6]
No tyle czekania iui i in vitro i wkoncu po tylu cierpieniach takie szczescie [emoji7] [emoji173] u mnie 16 tydz [emoji4] imiona juz macie wybrane?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jest ciąża 1kosmówkowa 2owodniowa i taką ciąże rozwiązuje się do 36 tygodnia, tak mi lekarz powiedział.A sterydy podają na rozwinięcie płucek bo to jednak wcześniaczki będą lepiej nie ryzykować. Dzisiaj miałam USG pomiarowe 30t+6d jedna waży 1659g a druga 1607g waga fajna oby tak dalej ;)
No i pięknie, trzymam kciuki :)
Jak byłam na ostatniej wizycie to była tak dziewczyna w 33 tygodniu, która się martwila czy po 1600g które mają jej dzieci to nie za mało.
 
reklama
Do góry