reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hello, u nas powoli do przodu, dziewczyny stabilne, powoli uczą się jeść, na dniach wyjmą je z inkubatorów. Staram się oddcigac dla nich mleczko ale nie starcza mojego na wszystkie posiłki.
1493639448-aaaaaa.jpeg
1493639478-aaaaaa.jpeg


w5wqgu1rj2j1vu0p.png

Matko.... jakie cudne i piekne [emoji7][emoji7][emoji7]

Heda jakie imiona maja dziewczynki?





 
reklama
Matko.... jakie cudne i piekne [emoji7][emoji7][emoji7]

Heda jakie imiona maja dziewczynki?





Nikola i Emilka.
Panny powoli nabierają masy. Coraz lepiej idzie im jedzenie z butelki, szczególnie Emilce. Nikola przez to że była tydzień bez wód ma więcej problemów z koordynacja ssania i oddychania.
Suelen już niedługo twoje cuda będą po drugiej stronie brzuszka...

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Heda dla mnie też płeć nie jest ważne. Najważniejsze żeby był U zdrowe [emoji173]ale jestem ciekawa płci nie przeczę.

Suelen dziewczynki śliczne gratuluję jeszcze raz.niech rosną zdrowo.

Co ile mialyscie usg ?chodzilyscie prywatnie do lekarza?
 
Przepraszam za błędy słownik mi zmienia słówka. I przepraszam za ilość zadawanych pytań [emoji17]
 
Hejo.

Heda :) urocze panienki.... niech nabierają ładnie sił :)

Suelen dajesz rade ! Tak patrzę a to już prawie 34 tyg. Super!!

Kapinka ja równe wiem od 17 tyg teraz w piątek będę miała prenatalne to tylko poproszę o potwierdzenie płci. Chodzę prywatnie co dwa tygodnie zawsze mam usg.
Za tydzień do szputala na badania... tylko jakie obi mogą jeszcze mi zrobić? Jak myślicie? To będzie 21t+4d
 
Heda dla mnie też płeć nie jest ważne. Najważniejsze żeby był U zdrowe [emoji173]ale jestem ciekawa płci nie przeczę.

Suelen dziewczynki śliczne gratuluję jeszcze raz.niech rosną zdrowo.

Co ile mialyscie usg ?chodzilyscie prywatnie do lekarza?
Ja miałam wizyty co 2 tygodnie czasem częściej. Teraz miałam mieć co tydzień ale nie doczekałam... Ciążę w Polsce prowadził prywatny lekarz, a koszt jednej wizyty nie mały...
Co do płci to sprawdzało ja 4 czy 5 lekarzy ale i tak do końca pewna nie byłam... Mimo to różowe ciuszki czekają w szafie....

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Hej dziewczyny no my już w domku,dziewczynki spokojne są,śpią i jedzą i tak w kółko, ściągam pokarm i daje im w butelce,staram Się je dostawiac do cyca,ciężko im to idzie,chęci są,ale nie umieją jeszcze tak mocno ssać,ale mam nadzieję że się nauczą,dziś położna przychodzi także jeszcze mi powie co i jak :) ja wizyty miałam co 2-3,tygodnie, do lekarza też prywatnie chodziliśmy :) także dziewczyny życzę wytrwałości i powodzenia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny no my już w domku,dziewczynki spokojne są,śpią i jedzą i tak w kółko, ściągam pokarm i daje im w butelce,staram Się je dostawiac do cyca,ciężko im to idzie,chęci są,ale nie umieją jeszcze tak mocno ssać,ale mam nadzieję że się nauczą,dziś położna przychodzi także jeszcze mi powie co i jak :) ja wizyty miałam co 2-3,tygodnie, do lekarza też prywatnie chodziliśmy :) także dziewczyny życzę wytrwałości i powodzenia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę że masz je już w domku... Moje pewnie jeszcze z tydzień poleżą. Powoli lalki się ogarną z cycem nie poddawaj się... Zawsze to spora oszczędność czasu, jak się od razu z cyca karmi, to ściąganie jedna zabiera dużo czasu szczególnie nocą...

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
reklama
Do góry