reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Sikorkaaa malutkie slodkosci!
Powodzenia z karmieniem!

Suelen dasz rade-wytrzymasz to wszystko dla tych dwóch serduszek które nosisz pod sercem one są warte wszystkich naszych poświęceń!:tak:
 
reklama
Dzisiaj wychodzimy do domu,szczere mówiąc trochę się boję, jak to będzie,mamy dużo skierowan do różnych poradni,ale to chyba norma u wcześniaków,no od razu jakoś tak je rozróżnilam,nie miałam z tym problemu,tak jak w brzuszku u mamy jedna była figlarka to teraz jest rzadzicielka,natomiast druga malo kopala i jest spokojna :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki śliczne [emoji8]gratuluję. Kiedy się dziewczyny dowiedzialyscie jaką będzie płeć? Ja już bym chciała wiedzieć. Ja niby w miarę się teraz czuje ale cały czas mam jakieś głupie mysli ,że coś jest nie tak...mialyscie może też Tak?
 
Dziewczynki śliczne [emoji8]gratuluję. Kiedy się dziewczyny dowiedzialyscie jaką będzie płeć? Ja już bym chciała wiedzieć. Ja niby w miarę się teraz czuje ale cały czas mam jakieś głupie mysli ,że coś jest nie tak...mialyscie może też Tak?
Ja się dowiedziałam, że będzie jeden chłopak w 16tc. Drugi jeszcze się ukrywa :)
Oj, ja mam głupie myśli non stop. Wizyta uspokaja mnie na 2 dni, potem zaczynam świrować. Teraz między wizytami miałam sporo atrakcji i na usg prawie się popłakałam, że jednak wszystko z nimi w porządku... Za to teściowa marudzi, że się przejmuję, że ciąża to nic specjalnego, a badania i usg to wydziwianie. Ale głowa do góry!
 
Dzisiaj wychodzimy do domu,szczere mówiąc trochę się boję, jak to będzie,mamy dużo skierowan do różnych poradni,ale to chyba norma u wcześniaków,no od razu jakoś tak je rozróżnilam,nie miałam z tym problemu,tak jak w brzuszku u mamy jedna była figlarka to teraz jest rzadzicielka,natomiast druga malo kopala i jest spokojna :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję! Gratuluję wszystkim rozpakowanym :)
Czytałam ostatnio, że ruchy w czasie ciąży mogą zwiastować stabilność emocjonalną dziecka. Bardziej ruchliwe = lepiej sobie radzi z trudnościami. Zobaczymy po naszych, bo u mnie też jest jeden bardziej aktywny, a drugi spokojny.
 
Dziewczynki śliczne [emoji8]gratuluję. Kiedy się dziewczyny dowiedzialyscie jaką będzie płeć? Ja już bym chciała wiedzieć. Ja niby w miarę się teraz czuje ale cały czas mam jakieś głupie mysli ,że coś jest nie tak...mialyscie może też Tak?
Ja sie dowiedzialam w 12 tygodniu, ze sa dwie dziewczynki, nastepne usg to potwierdzaly, a porodzie powie czy na 100%

Ja do dnia dzisiejszego mam obawy i sie mocno martwie, ale to chyba normalne.





 
Dziewczynki śliczne [emoji8]gratuluję. Kiedy się dziewczyny dowiedzialyscie jaką będzie płeć? Ja już bym chciała wiedzieć. Ja niby w miarę się teraz czuje ale cały czas mam jakieś głupie mysli ,że coś jest nie tak...mialyscie może też Tak?
Ja płeć poznałam na 80% w 20 tyg a potwierdzenie na99,9% w 21 tyg.
Nie martw się bo nic to nie da dobrego- trzeba myśleć pozytywnie!
Miłego dnia
 
Hello, u nas powoli do przodu, dziewczyny stabilne, powoli uczą się jeść, na dniach wyjmą je z inkubatorów. Staram się oddcigac dla nich mleczko ale nie starcza mojego na wszystkie posiłki.
1493639448-aaaaaa.jpeg
1493639478-aaaaaa.jpeg


w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
reklama
Dziewczynki śliczne [emoji8]gratuluję. Kiedy się dziewczyny dowiedzialyscie jaką będzie płeć? Ja już bym chciała wiedzieć. Ja niby w miarę się teraz czuje ale cały czas mam jakieś głupie mysli ,że coś jest nie tak...mialyscie może też Tak?
Dla mnie nie było to najważniejsze by znać płeć, lekarze sugerowali od 17tc że to dziewczynki, i tak zostało do końca...

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Do góry