reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Bulkaasia Malinowa super ze wizyty udane- cieszę się bardzo że z dziećmi wszystko dobrze-a my wiadomo dla ich dobra czasami musimy pocierpieć. Trzymam kciuki za poprawę!
 
Kapinka to moja druga ciazar była, a ruchy poczułam dopiero w 23tc. Martwilam się strasznie! A w 33 to chcialam aby się już przestały choć na chwilę ruszac :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trojpaczku jakie cudne dziewczyny [emoji4] duzo zdrowka dla was

Bulkasia milo czytac, ze jest ok, zwlaszcza, ze takie czarne wizje roztaczano. Niech dziewczynki sobie rosna :)

Anita przerazasz mnie [emoji6] ze niby ja nastepna [emoji12] ale niestety taka prawda. U mnie dzis 33t1d.

Ale nam tak fizycznie dosc [emoji22]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny melduję się,jesteśmy jeszcze w szpitalu, ja to juz do wypisu jestem ale wiadomo ze dziewczynki jeszcze zostają,wszystko ok, mleko odcia gam laktatorem i daję im w butelkach,bo słabo im idzie ssanie piersi ale próbuje co jakiś czas, po cesarce już prawie doszłam do siebie, najgorszy ból to jak ta macica się obkurcza,ale do przeżycia,dają przeciwbólowe leki,a to zdjęcia moich księżniczek :) powodzenia dziewczyny :)
1493398033-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny melduję się,jesteśmy jeszcze w szpitalu, ja to juz do wypisu jestem ale wiadomo ze dziewczynki jeszcze zostają,wszystko ok, mleko odcia gam laktatorem i daję im w butelkach,bo słabo im idzie ssanie piersi ale próbuje co jakiś czas, po cesarce już prawie doszłam do siebie, najgorszy ból to jak ta macica się obkurcza,ale do przeżycia,dają przeciwbólowe leki,a to zdjęcia moich księżniczek :) powodzenia dziewczyny :)
1493398033-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie słodziaki! Gratuluję jeszcze raz [emoji4]
 
reklama
Do góry