reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej Laseczki :)
Co tam u Was słychać?
U nas dobrze, powoli do przodu, czekam aż dziewczynki wyjadą do domu i kończymy wyprawkę.
A jak u ciebie?

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
reklama
Hej dziewczyny. Tak nieśmiało chciałabym do Was dołączyć. U mnie dopiero 9 tydzień 6 dzień i mam dzisiaj usg żeby sprawdzić jak tam moje Kropki. Jeśli nie macie nic przeciwko to zostałabym tu z Wami, bo kto mnie lepiej zrozumie?[emoji11]
Gratuluję wszystkim już rozpakowanym. I trzymam kciuki za wszystkie trójpaczki[emoji11]
 
Hej dziewczyny. Tak nieśmiało chciałabym do Was dołączyć. U mnie dopiero 9 tydzień 6 dzień i mam dzisiaj usg żeby sprawdzić jak tam moje Kropki. Jeśli nie macie nic przeciwko to zostałabym tu z Wami, bo kto mnie lepiej zrozumie?[emoji11]
Gratuluję wszystkim już rozpakowanym. I trzymam kciuki za wszystkie trójpaczki[emoji11]
Hej witaj i gratuluję!
Powodzenia na wizycie! I daj znać po niej co i jak.
 
Dziekuje ślicznie [emoji9]

A powiedzcie, kiedy najwczesniej da się chociaz wstępnie poznać płeć dzieci? Mąż przyjeżdża na tydzień z Anglii 19 czerwca i będzie to 16-17 tydzien. Są wtedy jakieś szanse?
 
Ja dzisiaj będę się już chyba umawiać na prenatalne i strasznie się boję. Mam za sobą terminację i na sama myśl o tych badaniach aż mi słabo ze strachu. Chciałam zrobić nifty, ale przy bliznietach to odpada. Jakie badania przeszłyście? Ja będę miała usg i test pappa.
 
Mamaginekolog na fb pisała.o nifty czy harmony i co przy blizniakach pokaże. Te główne trisomie spokojnie bada. A pappa przy dwojce roznie wychodzi. Bo mała grupa porównawcza

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry