reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Brzuszek rośnie nieubłaganie u mnie aż w szoku wszyscy są. A kiedy poczulyście ruchy?Bo niedawno miałam wrażenie że czuje ruchy, a teraz cisza...

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziewczyny jeszcze leżę,chyba jutro raniutko bede się podnosić, dziewczynki ok,leżą w inkubatorze,dostały 9 i 10pkt,mają 45 i 48cm,sama cesarka nie taka straszna,chociaż nie mogło mi się wkuc w kręgosłup,ogólnie po cesarce nie jest źle, tylko ta macica jak sie obkurcza to boli,a tu zdjęcia moich księżniczek zaraz po porodzie
1493059973-aaaaaa.jpeg
1493059998-aaaaaa.jpeg
1493060006-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sikorka dziewczynki są perfekcyjnie ;) słodkości ♡♡Jakie imiona nadaliscie? :)

Heda dokładnie jak się masz?

Suelen a jak ty się trzymasz?

Dziewczyny jak z wyprawka? Kiedy zaczac? Łóżeczka i wózek kiedy... ? Nie wiem jak się zabrać za te wieksze sprawy... Boje się trochę. .. :sorry:
 
Sikorkaaa, Heda gratulacje. Sikorkaaa twoje dziewczyny tak podobne jak by się w lustrze odbijały, śliczne panny ☺. Szybkiego powrotu do siebie dziewczyny i żeby szybko maluchy już były z wami w domu.
Ktoś coś wie co u trójpaczka?
 
reklama
Heda Sikorkaaa GRATULACJE!!!!!
Super ze dzieci maja ponad 2kg!
Heda dałaś radę sn-podziwiam!
Sikorkaaa super ze same oddychają!
Cudowne kruszynki:tak:
Dziewczyny zyczę szybkiego powrotu do zdrowia i wyjscia do domu:tak:

Kapinka gratuluję ciąży bliźniaczej:)
Współczuję tych wszystkich dolegliwości-mnie tylko ból głowy strasznie męczył więc nie pomogę. Ja mam 2k2o.

Melponea to już jutro będziecie w domku!
Bardzo fajnie ze macie taką opiekę i tyle wam pokazują!

Następna to chyba Suelen się rozpakuje...

Natalia my wózek i łóżeczko po 23tyg kupiliśmy bo się trafiła okazja a tak to pewnie jeszcze później byśmy kupili.

Miłego dnia życzę
 
Do góry