reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Suelen tez trzymam kciuki. Każdy dzień na wagę złota. Obyscie wytrzymały jak najdłużej. :)
A te święta to takie krótkie... szybko zleci. Pisz tu do Nas. Będziemy Ci towarzyszyć przez święta :)

@melponea za was również trzymam kciuki ;)

U mnie 18 +1 tyle jeszcze przede mną. lekarz mówi połowa za nami... ale trudniejsza przed nami. Ale damy rade :)
 
Suelen 3 mam kciuki, niech siedzą dziewczynki to dla ich dobra robisz ;*
Melponea ??
Natalia może nie taka trudniejsza :) ja 27 tc i jeszcze się dobrze czuje i funkcjonuje robię wszystko tylko wiadomo brzuszek jest to i coraz gorzej jest.. hehe ale damy radę kto jak nie my??!!
 
Halo halo.
Przez kilka godzin probowalam sie zalogowac zeby Wam dac znac ale cos mi ta strona nie dziala na nexiw z komorki.
Dzisiaj przywitalismy nasze twinsy kochane, Sonie (1.9kg) i Dawidka (2.3 kg). Niestety musza zostac okolo tygodnia w inkubatorach.
Napisze wiecej jutro bo dzisiaj juz ledwo na ocY widze.
Dziekuje za kciuki!
 
Halo halo.
Przez kilka godzin probowalam sie zalogowac zeby Wam dac znac ale cos mi ta strona nie dziala na nexiw z komorki.
Dzisiaj przywitalismy nasze twinsy kochane, Sonie (1.9kg) i Dawidka (2.3 kg). Niestety musza zostac okolo tygodnia w inkubatorach.
Napisze wiecej jutro bo dzisiaj juz ledwo na ocY widze.
Dziekuje za kciuki!
Gratulacje kochana!!!
 
Halo halo.
Przez kilka godzin probowalam sie zalogowac zeby Wam dac znac ale cos mi ta strona nie dziala na nexiw z komorki.
Dzisiaj przywitalismy nasze twinsy kochane, Sonie (1.9kg) i Dawidka (2.3 kg). Niestety musza zostac okolo tygodnia w inkubatorach.
Napisze wiecej jutro bo dzisiaj juz ledwo na ocY widze.
Dziekuje za kciuki!
Ogromne gratulacje [emoji255][emoji255][emoji255] witamy maluszki na swiecie



 
Oj jak mnie tu dawno nie było :) przy maluchach nie ma się głowy i czasu :) Pozdrawiam wszystkie ciężarne multimamy :) Moi kawalerowie mają juz 10 msco_O ale ten czas leci...
 
Halo halo.
Przez kilka godzin probowalam sie zalogowac zeby Wam dac znac ale cos mi ta strona nie dziala na nexiw z komorki.
Dzisiaj przywitalismy nasze twinsy kochane, Sonie (1.9kg) i Dawidka (2.3 kg). Niestety musza zostac okolo tygodnia w inkubatorach.
Napisze wiecej jutro bo dzisiaj juz ledwo na ocY widze.
Dziekuje za kciuki!
Super!!! Gratulacje i zdrówka dla ciebie i maluchów :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Halo halo.
Przez kilka godzin probowalam sie zalogowac zeby Wam dac znac ale cos mi ta strona nie dziala na nexiw z komorki.
Dzisiaj przywitalismy nasze twinsy kochane, Sonie (1.9kg) i Dawidka (2.3 kg). Niestety musza zostac okolo tygodnia w inkubatorach.
Napisze wiecej jutro bo dzisiaj juz ledwo na ocY widze.
Dziekuje za kciuki!
Gratulacje [emoji7][emoji7] czekamy na więcej dobrych wiadomości....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Melduje sie ze szpitalnego lozka ;-) wczoraj wszystko poszlo bardzo szybko i o 13 20 twinsy juz byly na swiecie ;-) dziewczynka bez problemu oglosila swoje narodziny krzykiem a chlopiec niestety mial drobne problemy z oddychaniem, ktore sie rozwiazaly pozniej. Oboje sa w tej chwili w inkubatorach wiec widzialam je jedynie wczoraj przez minutke...o 18 polozna sciagnela az 30ml mleka dla nich wiec jestem bardzo szczesliwa! Dzisiaj maja mnie juz podnosic z lozka i zawioza mnie do nich wiec juz nie moge sie doczekac.
 
Do góry