reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gratulacje! Ale duze te Twoje ksiezniczki! Super, czekamy na magiczne 2kg. Kiedy nastepna wizyta?

Gratulacje! Przypomnij w ktorym tygodniu jestes?

Od wczoraj zauwazylam wieksza ilosc takiego ciagnacego sie przezroczystego sluzu a rano wydawalo mi sie, ze widze troszeczke krwi jak sie podcieralam. Wizyte mam jutro rano, bede obserwowac, bo chyba nie ma co panikowac?
Dziękuje, u mnie dzisiaj 17+4 :)
 
reklama
Nadia gratuluję córeczek!
Heda super waga-niech przybierają jak najwięcej! Co do szyjki to wydaje mi się że i tak jest dobrze jak na 30tydz:tak:
Sikorkaaa też wizytuje w czwartek do tego glukoza i inne badania...

Cześć dziewczyny. Pisałam tu ostatnio. Wczoraj miałam usg z maluszkami wszystko dobrze. Nadal biją 2 serduszka
Ale dalej się nie dowiedziałam jaki to rodzaj ciąży a to już 8tc a wy w którym dowiedziałyscie się czy to dwujajowe albo jednojajowe i jaka kosmówka
Mi powiedzieli 8+4 że blizniaki a w 6+4 tylko że jestem. Na kiedy masz teraz wizyte-bo to wazne-dla Ciebie i innych lekarzy z którymi będziesz miała kontakt (będą Cie o to pytali)

Miłego dnia!
Wyszło sloneczko a dopiero co padał deszcz :)
 
Cześć dziewczyny. Pisałam tu ostatnio. Wczoraj miałam usg z maluszkami wszystko dobrze. Nadal biją 2 serduszka
Ale dalej się nie dowiedziałam jaki to rodzaj ciąży a to już 8tc a wy w którym dowiedziałyscie się czy to dwujajowe albo jednojajowe i jaka kosmówka
Ja byłam u lekarza w 8tc i było widać czarno na białym, że są dwie "dziury", więc bliźniaki, każdy w swoim "worku". I tak naprawdę tyle można się dowiedzieć, czy dwu- czy jednokosmówkowa, bo żaden lekarz nie jest w stanie określić, czy są dwu- czy jednojajowe. Jajeczko mogło się podzielić po drodze i dlatego może być jednojajowa, ale dwukosmówkowa. Trzeba poczekać kilka lat i patrzeć, jak bardzo są do siebie podobne :D
 
Hej dziewczyny :) u nas wszystko dobrze.

Będziemy mieli dwie dziewczynki :) widzę ze tu na forum to baby góra ;) mamy jakieś rodzyneczki ?

Dzieczynki mają po 260 240 gram mamy 17t+5d U mnie 2k2o wiec będą inne :) mam nadzieje ze nic się nie zmieni choć liczyliśmy na parę :) mój synek średnio wykazał entuzjazm ale później mu przeszło i juz się cieszy :D
 
A jak z wyprawką? Kiedy zaczęłyście kompletować? W ile sztuk wszystkiego się zaopatrzyć? Po prostu x2 z list dostępnych w internecie? :D
No ja tak przed 30t kompletowalam,zrobiłam listę i pojechaliśmy do wielkiej hurtowni,no zwyczaj po 2 szt ale wszystko tez w granicach rozsądku,wolę,zeby mąż skoczyl do sklepu i kupil niż zeby leżało nie używane np

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak z wyprawką? Kiedy zaczęłyście kompletować? W ile sztuk wszystkiego się zaopatrzyć? Po prostu x2 z list dostępnych w internecie? :D
Witaj
Ja wyprawkę zaczęłam po 17tc robić bo mnie straszyli leżeniem do końca ciąży, więc jak tylko wyszłam ze szpitala ogarnęłam ciuszki dla dzieci. Ale do dziś jeszcze nie ma wszystkiego, muszę jeszcze kupi wózek, łóżeczka, foteliki samochodowe i aż się boję jak patrzę na ceny... Mam nadzieję że w 7tyś się zmieszcze...

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Witaj
Ja wyprawkę zaczęłam po 17tc robić bo mnie straszyli leżeniem do końca ciąży, więc jak tylko wyszłam ze szpitala ogarnęłam ciuszki dla dzieci. Ale do dziś jeszcze nie ma wszystkiego, muszę jeszcze kupi wózek, łóżeczka, foteliki samochodowe i aż się boję jak patrzę na ceny... Mam nadzieję że w 7tyś się zmieszcze...

010ikw7ip2lmrcv3.png
Heda a o jakim wózku myślisz? My kupiliśmy bebetto 42 3w1 i daliśmy 2,5 za nowy z lepszymi foteliki,wiec może nie będzie tak źle,ale rozejrzyj się i to już bo my juz 6tydzień czekamy na wózek

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Heda a o jakim wózku myślisz? My kupiliśmy bebetto 42 3w1 i daliśmy 2,5 za nowy z lepszymi foteliki,wiec może nie będzie tak źle,ale rozejrzyj się i to już bo my juz 6tydzień czekamy na wózek

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chyba na baby jogga się zdecyduje że względu na spacerówkę. Jest to chyba najlżejszy wózek dla bliźniaków. Chociaż osobiście wolałabym kupić 2 pojedyńcze są takie śliczne... Sam wózek to jedno ale koszt fotelików to też sporo ok 1200zl za 1 z bazą. Zastanawiam się jeszcze nad monitorami oddechu, ale liczę na to że nie będą potrzebne...
Jak już gdzieś wcześniej pisałam strasznie nie podobają i się bliźniacze wózki. Brzydkie i ciężkie... Oglądałam kilka w różnych sklepach i żaden nie przypadł mi do gustu a najgorzej dla mnie te tramwaje jeden za drugim... Tego nie da się na pusto unieść do góry by wjechać na krawężnik a co mówić z 2 klockami po 15kg.

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Do góry