reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cześć ciocie!!!
Moje królewny dziękują za kciuki i modlitwy :)
Rośniemy:
Klara 482g :tak:
Roma 589g :tak:
Serduszka biją, dziewczyny bardzo aktywne i jak będzie tak dalej to mamy szansę na 32-34tc :D
Za tydzień znów wizyta i takie samo wsparcie prosimy :) :) :)
Pięknie, i imiona już masz wybrane...
A moje laski nadal NN wczoraj byłam w szpitalu i dziewczyny ładnie rosną mają już po 1300g

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć ciocie!!!
Moje królewny dziękują za kciuki i modlitwy :)
Rośniemy:
Klara 482g :tak:
Roma 589g :tak:
Serduszka biją, dziewczyny bardzo aktywne i jak będzie tak dalej to mamy szansę na 32-34tc :D
Za tydzień znów wizyta i takie samo wsparcie prosimy :) :) :)
Super :) ja tez do moich dziewczyn mowie po imieniu :)

Heda jeszcze troszke czasu masza na zastanawienie.



 
Bulkaasia extra wiadomość!!!!
Bardzo się z córką cieszymy że u Was coraz lepiej- i dalej będziemy się za was i pozostałe trójpaczki modlić. Pamiętajcie wiara i pozytywne myślenie czynią cuda:tak:
Też już bym chciała mówić do moich po imieniu....
Aha i chciałam Wam się pochwalic-w niedzielę na turnieju tańca corcia zdobyła złoty medal:D
 
Hej ja akurat jestem w szpitalu na podaniu sterydow,dzisiaj miałam przy ktg malutkie skurcze ale na wieczornym ktg nie bylo już skurczy,szyjka długa coś kolo 4cm,moje gwiazdy ważą 1540 i 1500,termin cesarki 24 kwietnia,mam nadzieję ze dotrwam, bulkaasia super wiadomości oby tak dalej,3 mamy mocno kciuki za was :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super :) ja tez do moich dziewczyn mowie po imieniu :)

Heda jeszcze troszke czasu masza na zastanawienie.



Mam nadzieję że zdążę coś wybrać przed porodem[emoji12]
Zaczyna mnie to trochę stresować, i to że nie mam jeszcze wózka i cała wyprawka jest w Polsce. A laski praktycznie mogą urodzić się w każdej chwili, obstawiam 4 do 6 tyg, więcej chyba nie damy rady.
 
Ostatnia edycja:
Heda dasz radę,ja już,zaczęłam 31t,a jeszcze parę tygodni i będą dziewczynki ze mną :) obyś i ty wytrzymała jak najdłużej :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja aż tak strasznie długo nie chce wytrzymywać niech tylko laski mają po 2kg i już mi starczy... Ciężko mi w tej ciąży żyć... To chyba już SKS (starość k... starość)

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
reklama
Hej u mnie dzisiaj słoneczko świeci i 11°C

Heda niech siedza-teraz jest nam ciężko ze względu na to że mamy w brzuszku nie jedno tylko dwoje dzieci ale jak już wyjda-to dopiero będziemy miały latanie od jednego brzdaca do drugiego i wtedy nam zmęczenie wyjdzie i SKS:D tak więc mamusie mimo że nam ciężko i niewygodnie to miejmy dzidzie jak najdłużej pod serduchem;)
Sikorkaaa ten czas szybko zleci-nie obejrzysz się i już będziesz patrzyła na swoje skarby:)

A moja dzisiaj mnie rozwalila-bo w jej klasie pani już wie (wywiadowka związana z tą niebezpieczna gra) i coś rozmawiałyśmy o dzieciach i mówię że będę miała troje a ona ze czworo:o No przecież Ty i blizniaki to troje a ona żebym o tacie nie zapomniała bo przecież faceci to duże dzieci więc ona ma racje:D:p
Miłego dnia
 
Do góry