reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Moja wiosenna na szczęście jest wielka i brzuchol się mieści... Ale ostatnio ryczalam w sklepie bo nie było nic do jedzenia[emoji22] [emoji22] [emoji24] [emoji24]
U mnie przewracanie jeszcze ok ale wstać z pozycji siedzącej to masakra... Brzuch to już na kolanach trzymam... Ostatnio jakoś mi się obniżył i zrobiło się bardzo ciężko. Jutro usg ciekawe ile dziewczyny już ważą? Suelen a twoje panny ile ważą?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam kurtke z wciecieciem na talie, a teraz talii brak [emoji23] moze jakies ponczo [emoji53]

Nie wiem ile dziewczyny waza. 28.02 ide do lekarza dopiero.



 
reklama
Suelen z tą foką to zart-ale mam tak samo a to dopiero 21+ 4 i już mam problem żeby wstac-jak mój jest to mi pomaga:D a jak go nie ma to się turlam
I do tego mówię żeby wszędzie montowali windy bo się nie wtoczę:D
Spokojnej nocy
 
Hej. Mam pytanie do doświadczonych juz mam... aktualnie mam 14 t + 4d. Zastanawia mnie czy któraś z was miała skurcze ? Ja od kilku dni odczuwam ściskanie w dole brzucha jakbym ubrała za małe spodnie.... wizytę mam za tydzień wiec aż tak nie panikuje.. Biorę nospe jak jest nieprzyjemnie i się utrzymuje...
 
reklama
Hej. Mam pytanie do doświadczonych juz mam... aktualnie mam 14 t + 4d. Zastanawia mnie czy któraś z was miała skurcze ? Ja od kilku dni odczuwam ściskanie w dole brzucha jakbym ubrała za małe spodnie.... wizytę mam za tydzień wiec aż tak nie panikuje.. Biorę nospe jak jest nieprzyjemnie i się utrzymuje...
Ja nie miałam takich skurczy na tym etapie... Ale jak skurcze są dość silne i nie przechodzą po odpoczynku lepiej pojechać na IP, dobrze taż brać magnez.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry