reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej dziewczyny!
Jak pisalam na forum to jakas zla passa panowala wiec nawet sama stwierdzilam, ze nie bede sie wychylac i poczekam az bede pewna, ze wszystko jest ok.
Ja jestem ze Slaska, ale obecnie mieszkam zagranica w dalekiej Azji. Stad nie zdziwcie sie jak moje wpisy beda sie pojawiac w srodku Waszej nocy ;-)
Powiem Wam, ze ciagle do mnie nie dociera, ze za chwile bede podwojna mama. Przeraza mnie to wszystko, jak ja sobie poradze z dwojka. Przeciez ja w zyciu pieluch nie zmienialam! Dobrze, ze za tydzien moja mama przylatuje ;-)

Malinowa92,
Ja akurat glukoze swietnie znioslam, na wszelki wypadek wzielam meza i w przerwach ogladalismy serial na telefonie ;-) potem cos zjedlismy i pojechalismy na targi artykulow dzieciecych. Trzymam kciuki zeby nie bylo tak zle!

Dziewczyny,
Wszystkim nam zycze dotrwac przynajmniej do 36 tygodnia!

Milej niedzieli xXx
 
Hejka
Malinowa trzymam kciuki!
No to widzę ze wszystkie z drugiego końca polski, na lipcowych to samo i już zaczynają planować spotkania-a ja z zachodniopomorskiegoo_O
Melponea mam nadzieję że nam się to uda-wtedy zawsze dzidzie będą beda rozwinięte:)
Spokojnej nocy i jutro miłego dnia;)
 
Hej :)

Malinowa ja też mam jutro glukoze i mam nadzieję, że jakoś pójdzie. Z synem jak miałam to mi smakowała ;)

Anita ja też zachodniopomorskie #Koszalin) ale od ponad 9 lat mieszkam w Londynie.

Melponea Azja? Wow :surprised::surprised:

Sikorka już za miesiąc będziesz tulic swoje dziewczyny, cudnie...
 
No dla mnie to ta glukoza to najgorsze badanie w ciąży,coś okropnego,mimo że uwielbiam słodkie, no bulkaasia już niedługo i zaczynam się stresować,myśleć o bólu i czy dam radę z dziewczynami,czy wszystko będzie ok, ehhh ciężkie jest życie kobiet, A u Ciebie jak sytuacja wygląda? Mam nadzieję,ze wytrwamy jak najdłużej :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej
Sikorkaaa mam tak samo jak Ty a po glukozie miałam mdłości :(
A masz prawo się bac-nikt nie powiedział że będzie łatwo ale dasz radę z dziewczynkami-bo jak nie Ty to kto?;)
Bulkaasia to i za Ciebie również trzymam kciuki:tak:
 
Do góry