reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hmm... chyba ok :) wizyty mam juz co 2 tygodnie, maluszki rosna, kopia, ze ho ho.
Oo... z nowosci zrobilam obciazenie glukoza [emoji19] na czczo 110, po 1h 320 po 2h 293. Tak wiec znowu (jak w poprzedniej ciazy) klania sie diabetolog.



Suelen czy ty jeszcze normalnie funkcjonujesz? Bo ja to się już tocze jak lokomotywa i ledwie zipie, w dodatku zaczynają mi dretwieć palce u rąk chyba woda się zatrzymuje. My niby ten sam tydzień i tak się zastanawiam jak to u ciebie wygląda.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to mam chyba od 26- 27t a jestem na końcówce 30t,dal mi magnez i wapno,powiedział że niestety tak będzie,dziewczynki uciskaja na jakieś nerwy,koleżanka też tak miała,po porodzie przejdzie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Suelen czy ty jeszcze normalnie funkcjonujesz? Bo ja to się już tocze jak lokomotywa i ledwie zipie, w dodatku zaczynają mi dretwieć palce u rąk chyba woda się zatrzymuje. My niby ten sam tydzień i tak się zastanawiam jak to u ciebie wygląda.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mowie, ze czuje sie jak foka :( mam problem nawet z wstaniem z lozka, musze sie przekrecic najpierw na bok. Nie pamietam juz nocy przespanej ciagiem [emoji19] i ciagle mi goraco przy czym tetno mi wzrata i serce zapiernicza.

Odliczam tygodnje do konca, bo czuje sie jak niepelnosprawna.



 
Ja mowie, ze czuje sie jak foka :( mam problem nawet z wstaniem z lozka, musze sie przekrecic najpierw na bok. Nie pamietam juz nocy przespanej ciagiem [emoji19] i ciagle mi goraco przy czym tetno mi wzrata i serce zapiernicza.

Odliczam tygodnje do konca, bo czuje sie jak niepelnosprawna.



To dobrze Suelen[emoji16][emoji16]
Bo już myślałam że tylko mi odpiernicza... Ostatnio to już jak lokomotywa się czuje... Dysze i dmucham, wszystkie babcie z balkonikami mnie mijają. Może jeszcze ze 4 tyg wytrzymam...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To dobrze Suelen[emoji16][emoji16]
Bo już myślałam że tylko mi odpiernicza... Ostatnio to już jak lokomotywa się czuje... Dysze i dmucham, wszystkie babcie z balkonikami mnie mijają. Może jeszcze ze 4 tyg wytrzymam...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
A przekrecanie sie z boku na bok to naprawde jak foka [emoji23]
i nie mam kurtki na wiosne [emoji19]



 
reklama
A przekrecanie sie z boku na bok to naprawde jak foka [emoji23]
i nie mam kurtki na wiosne [emoji19]



Moja wiosenna na szczęście jest wielka i brzuchol się mieści... Ale ostatnio ryczalam w sklepie bo nie było nic do jedzenia[emoji22] [emoji22] [emoji24] [emoji24]
U mnie przewracanie jeszcze ok ale wstać z pozycji siedzącej to masakra... Brzuch to już na kolanach trzymam... Ostatnio jakoś mi się obniżył i zrobiło się bardzo ciężko. Jutro usg ciekawe ile dziewczyny już ważą? Suelen a twoje panny ile ważą?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry