reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dopiero przeczytałam -Zosia mam nadzieję że wszystko poszło dobrze i ze z Tobą i z synkami wszystko w porządku i jestescie zdrowi i szczesliwi, odpoczywajac już razem!!! Przesyłam dużo pozytywnej energii-przyda Ci się!;)
 
reklama
Hello [emoji1] po dniu pelnym wrazen powoli dochodze do siebie [emoji4] chlopaki daja sobie super rade Olivier z waga 2370g i 45cm a Nataniel 1390g i 39cm[emoji4] wszystko przebieglo tak jak powinno chlopaki tylko przez chwile byli podlaczeni pod maski z tlenem a teraz to już tylko maja tlen przez nosek puszczony wiec super nas to cieszy. Ja po cc już prawie skacze taka mam motywacje zeby szybko sie ogarnac i juz o 22 bylam na nogach a dzisiaj to już normalnie na chodzie od rana [emoji123] nie wiem jak jest w Pl ale wczoraj jak mnie zawiezli do chlopakow to odrazu polozyli mi Natanka na piersi cos cudownego taki cieplusi mieciusi kluseczek nasz maly a na drugich odwiedzinach o 20:30 mi polozyli Olivierka a tacie Natanka wiec super. Chlopaki maja swoja wlasna opieke 24h na dobe wiec jestemy super zadowoleni i mozna ich odwiedzac cała dobę wiec tez super [emoji4]ogolnie to wszystko jest super [emoji175] nie wiem co mam jeszcze napisac ogolnie to przeszczesliwi jestemy tata mega dumny takiego nakreconeg to go nigy nie widzialam [emoji7] ok wrzucam fotki chlopakow i jade ich odwiedzić [emoji175] buziaki i powodzenia dziewczyny zdrowka dla Was wszytskich i waszych maluszkow [emoji8]
2017-03-18-05-22-05.jpg
received_1477597468938102.jpeg
 

Załączniki

  • 2017-03-18-05-22-05.jpg
    2017-03-18-05-22-05.jpg
    53,9 KB · Wyświetleń: 67
  • 2017-03-18-05-22-05.jpg
    2017-03-18-05-22-05.jpg
    53,9 KB · Wyświetleń: 436
  • received_1477597468938102.jpeg
    received_1477597468938102.jpeg
    79,7 KB · Wyświetleń: 441
Ostatnia edycja:
Zosia super!!! Gratulacje,Jeju Ale słodziaki :) jak najbardziej mozecie być dumni :) super ze tak szybko wstałaś z łóżka,a powiedz mi chłopaki mieli podawane sterydy na rozwój płucek wcześniej?? Zdrówka dla was :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosia super!!! Gratulacje,Jeju Ale słodziaki :) jak najbardziej mozecie być dumni :) super ze tak szybko wstałaś z łóżka,a powiedz mi chłopaki mieli podawane sterydy na rozwój płucek wcześniej?? Zdrówka dla was :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak w 32tyg lezelismy na obserwacji 4 dni i wtedy podali nam 2 zastrzyki w odstępie 24h wiec bylismy przygotowani już [emoji4]
Dziekuje za mile slowa [emoji8][emoji175]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zosia ogromne gratulacje dla Ciebie i męża! :tak:Super synusie-najważniejsze że wszystko jest ok.:tak: A Ciebie podziwiam że tak szybko wstalas-jak po cesarce z córką miałam problem dojść do siebie. Dużo zdrówka wam życzę!
 
Do góry