reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Przechodzi tylko że na początku ciąży wstawałam przynajmniej raz w nocy na siusiu a w tej chwili są noce, że nie wstaję wogóle. Jakimś cudem udaje mi się przekręcić na drugi bok i zasnąć
 
reklama
Ja dzisiaj pojechalam znowu na Kopernika na KTG i sie okazalo ze musze zostac w szpitalu...jak to uslyszalam to myslalam ze zabije tego lekarza.a powod byl taki ze mam nogi spuchniete...mowie do niego ze to mam napewno od goraca bo odkad zaczely sie upaly to mam nogi jak konewy...a on nic tylko zebym zostala to porobia mi badania z moczu i z krwi a ja mowie do niego zeby mi napisal jakie badania mam zrobic to sobie zrobie i w srode mam wizyte na patologii to przyjade z wynikami.Ublagalam go,w poniedzialek musze isc na mocz i krew porobic badania mam nadzieje ze wyjda dobrze bo jak nie to znowu szpital!!!!!!!!1
Jutro znowu musze jechac na KTG bo lekarz mi powiedzial ze zapis jest dobry ale troche zawezony niby miesci sie w tym przedziale do 180,ale dla sprawdzenia i pewnosci kazal jutro przyjechac.Juz mam dosc
 
Przechodzi tylko że na początku ciąży wstawałam przynajmniej raz w nocy na siusiu a w tej chwili są noce, że nie wstaję wogóle. Jakimś cudem udaje mi się przekręcić na drugi bok i zasnąć

Ja to w nocy wstaję 4 do 5 razy do ubikacji. I nalepiej śpi mi się na lewym boku ( w ogóle podobno ta strona jest najlepsza do spania) tylko pod nogi/kolana jak mam zgięte podkładam poduszkę żeby mieć wyżej.
 
bo wieczorem jedziemy nad morze, w niedzielee wieczorem wracamy tak na jeden dzien tylko, ale sie troche zrelaksujemy i pomoczymy w morzu :)
jezuuuu,KASIONA!!!zabierz mnie nad morze!!!!:szok::sorry2:
ale Ci dobrze...
mi zostaje zaludniony ufajdany kryspinów i to tylko w tygodniu do 13 bo potem najazd tatarski:)
Kasiona ty masz chłopaków 2-óch?jak ich nazwiesz?jak Ci fajnie że we Włoszech mieszkasz..inny świat,co nie?
pozdrawiam
 
U nas dzieki bogu zadnych upalow.Ja wystarcajaco sie czuje bardzo zle.Wczoraj juz mysalam ze sie cos zaczyna,bole krzyza mam niemilosierne.le dzis jest oki.Nospa zadzialala.Dziewczynki kopia mnie w zebra i wszystkie inne narzady i niedlugo wykopia je na zewnatrz.Slaba jestem strasznie,drugi dzien zaslablam pod prysznicem..Koszmar jakis..Ale wciaz odliczam...
..
wiem ze ci ciezko - dasz rade kochana juz tak nie dlugo, zleci jak jeden dzien....ja narazie odliczm do 22.07 - usg i mam nadzieje ze tremin cc mi wyznacza. trzymaj sie jakos....
 
no i co?byłas??

Byłam ale niestety nie miałam usg połówkowego, dopiero na następnej wizycie.

Jedynie miałam sprawdzone czy serduszka biją bo nie czułam ruchów i się martwiłam, ale tu wszystko ok no i przy okazji choć chwilke widziałam moje maluszki. :)
No i muszę isc do przychodni diabetologicznej bo mam podwyzszone wyniki po spozyciu glukozy.
 
hej dziewczyny
zaczne od narzekania bo w te upały naprawde juz nie mozna wytrzymac,ja jestem poddenerwowana,ciagle leje sie ze mnie pot,zwariowac mozna.ani lezec,ani chodzic,siedziec w wannie tylko???
2ania faktycznie takie badania to mozesz zrobic nie lezac tam,widocznie maja taka polityke od razu kladzenia bo tak wygodniej.nie martw sie głowa do gory.mi tez nogi popuchły,jestem pewna ze od tych upałow,bo wiecej jakis niepokojacych objawow nie mam.a ty jak sie czujesz?
pozdrowienia
 
I ja sie witam.U nas upalow ciagle brak wiec zadowolona jestem,zreszta jak malo komu chb w IRL mnie ta pogoda odpowiada.
Zjadlam sniadanie i znow chyc do lozka.Znow mi dzis slabo..jeszcze 19 dni..wciaz odliczam...
 
reklama
Hej! nie czuje sie najlepiej. Mam dosc tych temperatur. Kiedy to sie skonczy. Jak chodze bola mnie stopy i puchna, jak leze to nie mam czym oddychac, koszmar jakis. Wlasnie wzielam prysznic wiec chwilowo mi lepiej. W sklepach nawet wiatrakow nie ma. Podobno do konca lipca ma byc tak "cudownie". Brzuszek jakos mi urosl chyba bardziej i coraz mi ciezej ehh
 
Do góry