reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

witam Was,my dzis po usg połówkowym i uff....2 chłopców,całych i zdrowych,oczek,rączek i nóżek tyle ile byc powinno:-)po pół kilo każdy.
gorzej tylko z moja morfologia itd..ale do nadrobienia chyba:)
pozdrawiam
 
reklama
hej dziewczyny,
te upały daja popalic coraz bardziej.ciagle mocze nogi,bo mnie pieka i spuchły jak nigdy.nic nie pomaga:crazy:maluszki ostro sie ruszaja dzisiaj,pewnie upaly tez im doskwieraja hehe.
Justysia007 wrocilas juz pewnie znad jeziorka,jak było??mialas isc na usg jakos niedawno bylas,jaka plec??:)jak sie masz?
nie wiem co gorsze deszcz,czy takie upały,zaczynam tesknic za zimnymi dniami ehh..
Jedynka widze ze ciebie zmeczenie tez dopadlo,ja poprzedni weekend tez mialam taki remontowy w mieszkaniu wiec sie wymeczylam troszke.teraz jestem u mamy to przynajmniej nie siedze sama w domu.
Pozdrowienia:)
 
Ayla gratuluję udanego połówkowego :)

Ja dziś idę na 17-tą i juz się denerwuję ... mam nadzieję że też pochwalę się dobrymi wiadomościami.
 
ayyla super wiesci :) rainmanka 3mam kciuki za udana wizyte!

Kurde ja dzis o 2 w nocy prysznic robilam zeby sie ochlodzic jakos, co za koszmar, nie idzie wytrzymac z tym upalem, jutro rano bedziemy konczyc pokoj chlopakow, wymalujemy chociaz sufit bo wieczorem jedziemy nad morze, w niedzielee wieczorem wracamy tak na jeden dzien tylko, ale sie troche zrelaksujemy i pomoczymy w morzu :)
 
Witam z rana i niewyspana ;)

dręczy mnie taka mysl, jeśli lekarz obieca mi cesarkę nawet jeśli małe będą ułożone główkami w dół, a jak trafię na porodówkę i go nie będzie to nioe każą mi rodzić naturalnie?? Bardzo sie tego boję bo różnie bywa, pojedzie na urlop, wyłączy tel itd.
 
U nas dzieki bogu zadnych upalow.Ja wystarcajaco sie czuje bardzo zle.Wczoraj juz mysalam ze sie cos zaczyna,bole krzyza mam niemilosierne.le dzis jest oki.Nospa zadzialala.Dziewczynki kopia mnie w zebra i wszystkie inne narzady i niedlugo wykopia je na zewnatrz.Slaba jestem strasznie,drugi dzien zaslablam pod prysznicem..Koszmar jakis..Ale wciaz odliczam...

Olis23 nie wim jak tm u was ale j mam w krcie wpisana cesarke i nikt tego nie zmieni..Pewnie w Pl jest inaczej..
 
hej!
ja juz mam dosc. wczoraj wieczorem mialam kryzys, nie moglam zlapac oddechu, na dworze taki zaduch byl ze cos strasznego. Musze jakis wiatrak sobie zalatwic bo sie rozplywam, i jeszcze brzuch twardnieje. Staram sie lezec, ale i tak cala mokra jestem. w dodatku troche mnie pobolewa brzuch :(. Kiedy te upaly sie skoncza... I jeszcze wkurza mnie balagan w domku po tym remoncie jeszcze nie posprzatane bo moj w pracy a dla mnie to za ciezka praca.
Olis ja tez sie zastanawialam jak to jest z ta cesarka i sie martwie. Wole cesarke i jakby mi ktos kazal normalnie rodzic to chyba sie zalamie.
Kasiona ale Ci fajnie ze sobie nad morze jedziesz :) ja tez bym chciala ale niestety nie pojade w tym roku :(.
 
Jedynka nie tylko Ty zdychasz przez upał, ja śpię pod wiatrakiem i tak budzę się mokra. Cały ten tydzień mój miał nocki to całe łłózko moje było ;) to się elegancko spało może go wygonię na inne łóżko ? Czego się dla ciężarnej nie robi hehe. A co jak mi każą naturalnie rodzić to ja powiem że nie i już ciekawe czy by to cos dało. Ale na ostatnim usg "prawa" była głową do góry więc miejmy nadzieję że się nie przekręciła. Ja ogólnie o dziwo znowu mam powera i chyba na zakupy znowu pójdę, przyszła dziś paczka z allegro z pościelą rożkami prześcieradłami i materac, kolorki trochę jakby wyblakłe ale w końcu to przez internet zamawiane.

W moim mieście otworzyli niedawno super gigantyczny zalew po byłej kopalni siarki, podobno ryby pływają żywe więc może dziś się wybierzemy na mały rekonesans ;)
 
Dziewczyny chciałabym się upewnić czy śpiąc na lewym boku na pewno nie zrobię krzywdy maluchom?Mam straszne bóle brzucha w nocy takie wynikające z ucisku, na siusiu wstaję tylko raz albo nawet wcale i jak wstanę rano to muszę się tak pol godziny rozchodzić dopiero wszystko mi się w środku na nowo "układa" i przestaje boleć.
Wogóle chłopiec który jest z lewej strony jest mniej aktywny i boję się bardzo, że go "podduszam". Na najbliższej wizycie w poniedziałek na pewno nie będę miała usg i nie wiem czy mam o tym mówić lekarzowi bo on mówi że ja panikara jestem.
 
reklama
Dziewczyny chciałabym się upewnić czy śpiąc na lewym boku na pewno nie zrobię krzywdy maluchom?Mam straszne bóle brzucha w nocy takie wynikające z ucisku, na siusiu wstaję tylko raz albo nawet wcale i jak wstanę rano to muszę się tak pol godziny rozchodzić dopiero wszystko mi się w środku na nowo "układa" i przestaje boleć.
Wogóle chłopiec który jest z lewej strony jest mniej aktywny i boję się bardzo, że go "podduszam". Na najbliższej wizycie w poniedziałek na pewno nie będę miała usg i nie wiem czy mam o tym mówić lekarzowi bo on mówi że ja panikara jestem.

Ja też rano jak wstaję to mnie boli też chwilę, aż brzuch podtrzymuję ( w sumie nie wiem czy to pomaga ) ale potem przechodzi jak rozchodzę, mówiłam ginowi że mnie rwie strzyka itd to stwierdził że główka na coś uciska, a na badaniu nic nie wykrył. Powiedz lekarzowi niech skontroluje czy wszystko ok, mojej znajomej np przy bliźniakach pękło spojenie łonowe i 3 tyg na wyciągu była, ale dlatego że taka chudziutka małutka i strasznie dużo przytyła, więc nie wytrzymało ciężaru. Ale ogólnie nie tylko Ciebie boli, a jak zrobisz siku to nie przechodzi? bo pełny pęcherz też robi swoje
 
Do góry