reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Bulkaasia Twoj też jest fajny. My wybierając wózek 1za2 chcieliśmy aby żadne z dzieci nie było pod spodem-ogólnie to bym chciała żeby były obok siebie ale nie wjadę takim do sklepów a nie lubię być zalezna od ,,kogos" (czytaj Tesciowa :p). A w tym wózku jest o tyle fajnie ze są prawie na identycznych wysokosciach- ta dalsza jest ciut wyżej przez co myślę że będę lepiej to drugie maleństwo widziała. Jego dlugosc wynosi 155cm wiec tez nie jest zle (jak mowia niektórzy będę jezdziala pociagiem:laugh2:) i tez cena jest przystępna bo 3w1 kosztuje 2400 a nie jak co niektóre 3 tys 2w1 lub nawet 5tys za taki bo też widziałam :errr:
 
reklama
Hej. Ja mam złe wieści, wszystko było ok przez całą ciążę, na nic nie mogłam narzekać no a dzisiaj trafiłam do szpitala. Zaczęło się od tego że dwa dni temu miałam wydzieline taka różowa, jakby śluz z krwią a wczoraj brzuch od dołu mi ciągnęło, dlatego przyjechałam na izbę przyjęć. Szyjka która miała 3 lutego 4.2 cm ( niby) skróciła się do 1.5 cm :-\ Co do zakupów, cieszę się że większość już kupiłam bo nie wiadomo czy nie będę musiała leżeć do końca ciąży. A jestem dokładnie w 29+3 tc. Wyszło tak nagle, żadnych skurczy, delikatny ból podczas chodzenia. Jedna jest bardzo nisko, dlatego tak szybko wyszło z tą szyjka :-( Także dziewczyny uważajcie na siebie, w ciąży bliźniaczej to jest jednak duże ryzyko :-( w co ja nie wierzyłam.
 
Hej. Ja mam złe wieści, wszystko było ok przez całą ciążę, na nic nie mogłam narzekać no a dzisiaj trafiłam do szpitala. Zaczęło się od tego że dwa dni temu miałam wydzieline taka różowa, jakby śluz z krwią a wczoraj brzuch od dołu mi ciągnęło, dlatego przyjechałam na izbę przyjęć. Szyjka która miała 3 lutego 4.2 cm ( niby) skróciła się do 1.5 cm :-\ Co do zakupów, cieszę się że większość już kupiłam bo nie wiadomo czy nie będę musiała leżeć do końca ciąży. A jestem dokładnie w 29+3 tc. Wyszło tak nagle, żadnych skurczy, delikatny ból podczas chodzenia. Jedna jest bardzo nisko, dlatego tak szybko wyszło z tą szyjka :-( Także dziewczyny uważajcie na siebie, w ciąży bliźniaczej to jest jednak duże ryzyko :-( w co ja nie wierzyłam.
Kochana mocno trzymam kciuki za ciebie i za maleństwa! Uważamy na siebie a widzisz jak wychodzi nie raz :/ to ryzyko właśnie najgorsze:( dokładnie całe szczęście, że masz już zakupy
 
Trójpaczku najważniejsze, że jesteś w szpitalu i w razie gdyby się coś działo lekarze zareagują natychmiast. Niestety chyba większość kobiet w ciąży bliźniaczej (tak mi się wydaje) ostatnie tygodnie spędza w szpitalu, bo tak jest po prostu bezpieczniej.

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
 
Trójpaczek to nie fajnie... Przy 1,5cm jest jeszcze szansa na szew lub paser dobrze że trafiłaś do szpitala napewno lekarze coś wymyślą. Odpoczywaj teraz i napewno wszytko się poukłada.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trójpaczku, trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku. Wytrzymaj jeszcze trochę, dobrze, że szybko znalazłaś sie w szpitalu. Wypoczywaj i niczym się nie martw. Za jakiś czas nie będziesz pamiętać szpitala, ale jak je tulisz i jak się pierwszy raz uśmiechają :-)
 
reklama
Trojpaczku, tak sobie mysle, ze z ta szyjka to bez paniki. Mi na IP tez mierzyli i wyszlo im sporo mniej niz wczesniej i pozniej na normalnych wizytach. I tez mnie zostawili, glownie dlatego ze sie bali. Dobrze, ze podali sterydy, na wszelki wypadek :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry