reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ubranka sa przesłodkie, ale ceny masakryczne, żeby taki mały sweterek kosztował 50zł, rozbój w biały dzień.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ubranka sa przesłodkie, ale ceny masakryczne, żeby taki mały sweterek kosztował 50zł, rozbój w biały dzień.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie.. ale można rozglądać się za uzywkami w bardzo dobrym stanie .. przecież takie maleństwo zaraz wyrośnie. A co do troszku większych dzieci to jak patrzę na sweterek czy spodnie dla 3latki gdzie kosztuje 50 w zwyz to ja sobie kupię w takiej cenie a ile zużywają materiału na większe..
 
Dokładnie.. ale można rozglądać się za uzywkami w bardzo dobrym stanie .. przecież takie maleństwo zaraz wyrośnie. A co do troszku większych dzieci to jak patrzę na sweterek czy spodnie dla 3latki gdzie kosztuje 50 w zwyz to ja sobie kupię w takiej cenie a ile zużywają materiału na większe..
Mam wrażenie że cena jest za sztukę. Nie ważne czy na dorosłego w rozmiarze XXXL czy na niemowlaka.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim!:blink:
Kimmy co do suwaczkow to nie wiem czy już działa tak jak chciałaś ale tak jak kiedyś dziewczyny tu pisaly wystarczy telefon obrocić poziomo i będą widoczne(może nie wszystkie ale na pewno większość)
Ruchy dzidziusiow też już bym chciała poczuć-czasami mam wrażenie że już jest czułam ale nie jestem pewna czy to nie jest coś innego ;)

Hej :)
Samopoczucie do bani, przeziębienie mnie dopadło, katar straszny i od dwóch dni bardzo cierpię :sad::sad: Odezwała się stara choroba z przed 6 lat - zwapnienie mięśnia ramienia. Jest to ból niesamowity, do tego ruszyć nie da się ręką. Leki, które wtedy brałam niestety odpadają bo w ciąży nie można ich brać. Paracetamol nie działa jak powinien ale mam maść i naturalne lekarstwo z użyciem octu winnego. :tak:

Z miłych rzeczy to wczoraj mąż był u jednej pani, która napisała do mnie ,że ma na zbyciu ciuszki po córkach i kilka rzeczy. Więc kupiłam jej dziewczynkom po lalce bo ja to nie lubię tak z pustymi rękoma. Gdy małż wrócił to mnie zatkało. Przywiózł nie tylko 3 kartony ciuchów ale łóżeczko, wanienka, bujaczek, zabawki i wózek dla bliźniat z gondolami i siedziskami do spacerowki!!!:szok::szok::szok:
Totalnie w szoku i mega szczęśliwa, że są jeszcze tacy ludzie. Mąż chciał zapłacić ale nie chcieli ani grosza.
Także tylko muszę kupić butelki, smoczki, pieluchy i foteliki samochodowe i mam komplet :tak:

No to musisz teraz bardzo dbać o siebie żeby szybko wyzdowiec:tak:
A co do tej starej choroby to może uda Ci się jutro umówić do lekarza to by coś Ci przypisal co możesz brac-przecież nie możesz kilku miesięcy cierpiec:no2:
A z tą pania to Wam się udało-super ze są tacy ludzie:-D

Mam wrażenie że cena jest za sztukę. Nie ważne czy na dorosłego w rozmiarze XXXL czy na niemowlaka.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak niestety jest-bo za sztukę muszą pracownikom zapłacić więc i kasuja za sztuke (mimo że dużo mniej materiału zużyja na takiego maluszka niż na rozmiar XXXXXL) czyli dla nich większy zysk na naszych niemowlakach:(
Te ceny w niektórych sklepach mnie przerażają i na razie tylko orientuje się w cenach-a zacznę szał zakupowy po 30 tyg(mimo że teraz już bym wszystko z chęcią kupowala:D)
Miłego dnia życzę Wszystkim ;)
 
Hehe szal to i ja zacznę później, ale już mam ochotę coś kupić:p a ze jutro będę na mieście to może jakieś jedne bodziaki na poprawę humoru hehe [emoji14]
 
Oo teraz obrocilam i wszystko widzę :d dzięki.

A czy są tu mamusie które były na patologii ciąży w Koperniku? (krk)
Dostałam skierowanie również tam i prenatalne na pewno tam będą mi robic
 
Anita7891 nie boisz się czekać tak długo z zakupami? Ja jestem teraz w 23 i powoli już się zaopatrzam, kto wie czy potem nie wyląduje w szpitalu i zostaną jedynie zakupy przez internet.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz Heda nie wierzę w przesądy ale mimo to wolę poczekać rzeby nie zapeszyć. Tym bardziej że jeszcze nie znam płci dzieciaczków. Ale jeśli będę potrzebowała ciuszki to od bratowej mam dostać(ma parke) więc początek już z głowy. Wanienka mi została po Wiktorii tylko wkład muszę kupić. Wózek będziemy oglądać w przyszły piątek-jadę na badania i powinien w tym czasie dojechać do hurtowni-wybraliśmy taki
Link do: Baby Active TWINNI - Wózek bliźniaczy TWINNY 3w1 bo boję się że nie wejdę do większości sklepów lub przez kasę nie przejade:o
Lozeczko ma początek kupimy jedno a po miesiącu dwóch kupimy 2. Zostaną takie rzeczy które będę mogła kupić przez neta-mój to już połowę do koszyka wrzucił i tylko czeka na moje potwierdzenie zamówienia :wink:
No chyba że będę jeszcze się toczyć to kupie je osobiście co sprawi mi największą radość. Ale na razie wszyscy mnie wkurzają tekstami do nas i do córki ,,a wiadomo już co bedzie" i chyba nikomu nie powiem(nawet T.
ani corce) jaka płeć bo z z jego strony to same plociuchy i zakupocholiczki:eek:
 
reklama
Do góry