reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Trojpaczku, tak sobie mysle, ze z ta szyjka to bez paniki. Mi na IP tez mierzyli i wyszlo im sporo mniej niz wczesniej i pozniej na normalnych wizytach. I tez mnie zostawili, glownie dlatego ze sie bali. Dobrze, ze podali sterydy, na wszelki wypadek :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
No i wypuścili Cię? Jesteś w domu? Ile czasu Ciebie trzymali? I jak twoja szyjka?
 
reklama
Trójpaczek trzymam kciuki za Ciebie i malenstwa. Tak jak dziewczyny piszą dobrze ze jesteś w szpitalu to zawsze reakcja lekarzy będzie szybsza. A myślę że przy poniedziałku to po robią Ci więcej badań i może jakiś lepszy lekarz będzie miał dyżur bo wiadomo jak to z opieką w weekendy :baffled:
Tak więc myśl pozytywnie jesteśmy z Toba:tak:
 
Raz wyszlam na zadanie, pare razy nawet mnie nie zatrzymywali. Ale szyjka zawsze im wychodzila krotsza. Lez ile sie da i bedzie dobrze :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Przy takiej skracają ej się szyjce to leżenie jest najskuteczniejszą metodą. Jeden z lekarzy zalecał nawet nie siadanie centralnie na pupie tylko na jednym lub drugim pośladku. I nawet te które nie mają jeszcze z tym problemu warto by odpoczywamy jak najwięcej i odciażały szyjkę.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny.. bedac na mieście przy okazji załatwiania spraw zaszłam do sklepu i nie mogłam się oprzeć..
1486986088-aaaaaa.jpeg
 
Hej. Ja mam złe wieści, wszystko było ok przez całą ciążę, na nic nie mogłam narzekać no a dzisiaj trafiłam do szpitala. Zaczęło się od tego że dwa dni temu miałam wydzieline taka różowa, jakby śluz z krwią a wczoraj brzuch od dołu mi ciągnęło, dlatego przyjechałam na izbę przyjęć. Szyjka która miała 3 lutego 4.2 cm ( niby) skróciła się do 1.5 cm :-\ Co do zakupów, cieszę się że większość już kupiłam bo nie wiadomo czy nie będę musiała leżeć do końca ciąży. A jestem dokładnie w 29+3 tc. Wyszło tak nagle, żadnych skurczy, delikatny ból podczas chodzenia. Jedna jest bardzo nisko, dlatego tak szybko wyszło z tą szyjka :-( Także dziewczyny uważajcie na siebie, w ciąży bliźniaczej to jest jednak duże ryzyko :-( w co ja nie wierzyłam.
ojej, trzymaj się tam ...

A ja miałam pytać właśnie o seks w ciąży mnogiej :/
 
Dziewczyny.. bedac na mieście przy okazji załatwiania spraw zaszłam do sklepu i nie mogłam się oprzeć..
1486986088-aaaaaa.jpeg
Słodkie te ubranka[emoji12]
Ja zaczęłam kupowanie po 17tc zaraz po tym jak mnie ze szpitala wypuścili. Stwierdziłam że nie wiadomo ile będzie mi dane wolności... Szczególnie że straszyli łożyskiem przodującym.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. U mnie źle wieści. Szyjka skróciła się do 0.5 cm a rozwarcie ma 1.5 . Przewieźli mnie dzisiaj z Obornik karetka do szpitala w Poznaniu na Polna.
 
reklama
Hej. U mnie źle wieści. Szyjka skróciła się do 0.5 cm a rozwarcie ma 1.5 . Przewieźli mnie dzisiaj z Obornik karetka do szpitala w Poznaniu na Polna.
Jej...Ale ekspresowo poleciała [emoji46] [emoji50]
Mam nadzieję że uda ci się jeszcze poleżeć trochę w trójpaku. Trzymam za was kciuki...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry