reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hej:)
Kasiona to juz masz prawie wszystko, ja jeszcze ciu ciut musze pokupowac.wlasnie a w jakim sklepie lub u jakiego uzytkownika chcesz kupowac te butelki i art pielegnacyjne?ja myslalam o Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro w kazdym razie sprzedajacy:SklepBabyLand_pl,a ty?slyszalam ze nie do kazdego laktatora pasuje kazda butelka,bo pokarm sie sciaga ja tak rozumiem bezposrednio do niej,moj maz jest z Kr i mieszkalismy tam jakies 2 lata,a od dwoch juz w W-wie,a ty z jakiej dzielnicy jestes?troche poznalam to miasto:)moja mamcia tez do mnie przyjedzie w nd ze mna bo ja jade jutro do niej,a tak na dluzej to jak urodza sie blizniaki moze jej sie uda tak na miesiac bo trzyma urlop specjalnielnie dl anas:)a ty jak organizacyjnie sobie masz plan radzic?ja mysle ze jestesmy silne babki i nawet same sobie bysmy daly rade:)ja mysle o tym zoomie cały czas,sama nie wiem.wstaw fotke wozeczka jak mozesz:)
Jedynka te wszystkie rzeczy co wymienilas z zakupow wczoraj to ja tez jeszcze musze kupic.ja jeszcze nie mam nic do pielegnacji i karmienia.musze sie zabrac do roboty.ciesze sie przynajmniej ze pokoj juz przygotowany,tylko łozeczka wstawic.dzisiaj jak sie masz,jak remoncik?
2ania napewno to zamieszanie z wiyta w szpitalu cie spowolnilo i zmartwilo.teraz wiesz ze jest wszystko dobrze i napewno zaraz wlaczy ci sie wicie gniazdeczka:)
 
reklama
Na allegro predzej cos ogladam(ale nie zamawiam)ale jakos nie mam szczescia napotkac takich kompletow jak co nie ktore z Was kupuja sporo ubranek za nie wiele kasy
 
Hej Trojpaczki:)
Dzisiaj o godzinie 13 ide do szpitala a ok godziny 16 moje kruszynki powinny juz byc na swiecie:) nie wiem kiedy to tak szybko przelecialo..dobra ide jeszcze mezowi poprasowac pare koszul do pracy i spakowac jakies bibeloty bo biedak sam nas w pn przeprowadza:) a nie chcialabym miec miazgi w kazdym pudle:p
 
Lona ale fajnie!!! Kurde tez bym tak chciala isc na 13 do szpitala i o 16 miec juz dzieci :) 3mam kcuki kochana!
Justella butelki kosmetyki i reszta dla mnie bede zamawiac we wloskim sklepie internetowym, bardziej mi sie oplaca ze wzgledu na czas przesylki, ja mieszkalam w okolicach Kapelanki tam gdzie Tesco :) brakuje mi mojego krakowa ale tu tez mi dobrze :) moja mamuska przyjedzie mi pomoc na jakies dwa miesiace a potem to nie mam pojecia..moja tesciowa jest dosc wiekowa, wiec nawet jakby chciala raczej mi nie pomoze, bede sobie jakos radzic sama :) nie ja pierwsza nie ostatnia. poki co to wszyscy mnie strasza, ale ja sie nie przejmuje :) a fotke wozeczka wstawie wstawie jak sie ogarniemy troche z porzadkami i znjade pudlo z kabelkami :D
 
reklama
Lona ale super! trzymam kciuki! :-)
U mnie remont trwa i jeszcze duuuuzo do konca,ale kolorek scian fajny taki zolciotki, to tego wykladzina jednak niebieska, wiec i rolety beda chyba niebieskie. Na szczescie upalu juz nie ma i jest taki fajny wietrzyk. Strasznie sie umeczylam przez ten skwar. Nogi jak baloniki mi sie robily pod wieczor. A u Was juz tez pogoda troszke lepsza? jak sie dzis czujecie?
 
Do góry