reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja kupuję taki od kumpeli
1485009564-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ważne by obaj przybierali na wadze. Co do wyprawki to jest tego sporo. Zdecydowałaś już się na wózek? Chcesz kupić ty w Norwegii czy raczej w Polsce? Mi się podoba baby jogger i tkf ale w Norwegii wszystkie są czarne.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja juz kupilam kilka tyg temu bugaboo donkey twin [emoji4] ale nad tfk tez sie zastanawiałam

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trójpaczek u mnie ten wózek jest na liście bo chce właśnie jeden na drugim. Tylko przesyłka do UK droga. Jak narazie to chce Duellette 21
Tak sie zastanawiam jak takie wózki sie wogole obsługuje jestem zielona w temacie odrazu skreslilam je z listy. Wydaje mi sie tez ze tak nisko osadzona gondola to dodatkowe obciazenie dla kregoslupa a przy dwojce to i tak juz duzo podnoszenia noszenia i w ogole [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To teraz moja kolej Ania jestem, mam 26 lat, 22 tc 1k2o, mamy mieć 2 księżniczki :) Trójpaczek ja też chyba zdecyduję się na ten, tylko u nas jest taki problem, że w sklepach nigdzie nie mają go na stanie, jest ale pod zamówienie, ale przed zakupem chciałabym go na spokojnie obejrzeć,kolor tego wózka też będziesz mieć szary? Heda widzę, że twoja ciąża też jest 1k i też masz mieć 2 dziewczynki super :) Jak się czujesz???
 
reklama
To teraz moja kolej Ania jestem, mam 26 lat, 22 tc 1k2o, mamy mieć 2 księżniczki :) Trójpaczek ja też chyba zdecyduję się na ten, tylko u nas jest taki problem, że w sklepach nigdzie nie mają go na stanie, jest ale pod zamówienie, ale przed zakupem chciałabym go na spokojnie obejrzeć,kolor tego wózka też będziesz mieć szary? Heda widzę, że twoja ciąża też jest 1k i też masz mieć 2 dziewczynki super :) Jak się czujesz???
Ostatnio kręgosłup mnie boli na zmianę z podbrzuszem biorę nospe i magnez i mam nadzieję że się unormuje do wtorku. Po ostatnim pobycie w szpitalu panikuje z byle powodu. Miałam duży krwotok podobno z łożyska, jest bardzo nisko. Dostałam zestaw leków i leżę w domu ile się da.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry