reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jagojasko gratulacje! Duże te Twoje dzieciaczki i jakie śliczne! Gratuluje porodu sn.

Ja na swój czekam ale zaczynam wątpić czy mi się to uda.
 
reklama
@jagojasko ogromne gratulacje!!! I to sn- wow super! Jak się czujesz? Maluszki śliczne i jakie duże!!!
Dzięki, czuję się dobrze, najgorszy pierwszy tydzień po porodzie - byłam zmęczona, nerwowa, krocze okrutnie bolało i ogólnie słabo. Teraz jest lepiej choć nocki niestety mam nieprzespane. Uczymy się przystawiac do piersi jednocześnie i różnie nam to wychodzi.
Mam nadzieję, że jeszcze troszkę pracy i będą efekty :)
Maluchy przybierają na wadze i to najważniejsze.
Pokarmu mam dla połowy miasta ;)
Pozdrowienia!!!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagojasko chciałam dopytać czy Twoja akcja porodowa zaczęła się samoistnie czy została wywołana?
Samoistnie :) o 2.45 pękł pęcherz, odeszły wody ale nie było akcji skurczowej. W szpitalu zaczęły się skurcze, powoli dochodziło do 5cm i nagle w pół godziny miałam pełne rozwarcie...
Wstępnie miało być cc, ale nikt się nie spodziewał tak szybkiej akcji i już było za późno...
Cieszę się, bo myślę że po cc byłoby mi zdecydowanie trudniej dojść do siebie. Mam w domu jeszcze Synka niespełna dwuletniego i po powrocie do domu mogłam wszystko ogarnąć. :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagojasko gratulacje :) super, że masz tyle pokarmu, ja też bym chciała swoje maluchy móc wykarmić piersią

A mnie lekarz skierował wczoraj do szpitala i mają niby pilnować rozwarcia. Jak będzie 5 cm to mnie biorą do cięcia, a jak do poniedziałku się nie powiekszy to w poniedziałek cesarka.
 
Samoistnie :) o 2.45 pękł pęcherz, odeszły wody ale nie było akcji skurczowej. W szpitalu zaczęły się skurcze, powoli dochodziło do 5cm i nagle w pół godziny miałam pełne rozwarcie...
Wstępnie miało być cc, ale nikt się nie spodziewał tak szybkiej akcji i już było za późno...
Cieszę się, bo myślę że po cc byłoby mi zdecydowanie trudniej dojść do siebie. Mam w domu jeszcze Synka niespełna dwuletniego i po powrocie do domu mogłam wszystko ogarnąć. :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Wow! Jestem pod wrażeniem. Gratulacje ślicznych maluszków!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Samoistnie :) o 2.45 pękł pęcherz, odeszły wody ale nie było akcji skurczowej. W szpitalu zaczęły się skurcze, powoli dochodziło do 5cm i nagle w pół godziny miałam pełne rozwarcie...
Wstępnie miało być cc, ale nikt się nie spodziewał tak szybkiej akcji i już było za późno...
Cieszę się, bo myślę że po cc byłoby mi zdecydowanie trudniej dojść do siebie. Mam w domu jeszcze Synka niespełna dwuletniego i po powrocie do domu mogłam wszystko ogarnąć. :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Wow! Jestem pod wrażeniem. Gratulacje ślicznych maluszków!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spałam dziś aż 3 godziny, czuję się jak po spożyciu sporej ilości energetyków... :p za jakieś 2 godziny moje maluchy będą po drugiej stronie brzucha, jak tylko będę miała siłę dam znać co u nas :)
 
reklama
Do góry