reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzięki dziewczyny za wsparcie :-*
Dziś maluszków nie dostałam do siebie ale już wstałam pierwszy raz co praeda na minutkę ale zawsze to coś :-)
Myślę nad monitorem oddechu, polecacie jakiś?
 
reklama
Gratulacje Margaret. Dużo zdrowia i sił dla Was wszystkich :-) także bardzo Ci zazdroszczę, a chłopaki duże i na pewno nie będą Was długo w szpitalu trzymać. Życzę mało dokuczliwego bólu. Wracaj do sił :-) pozdrawiam
 
Margaret wielkie gratulacje! Wstała już??? To nie trzeba przynajmniej 12 godz na płasko leżeć? Dużo zdrówka dla całej trójki :)

To różnie własnie mówią, czasem jest właśnie tak że po 8h jest pierwsza próba, w moim przypadku może i lepiej, bo może później będzie łatwiej :-)

Mam info zwłaszcza dla tych których to będą pierwsze dzieciaczki....
Masakra na początku zasnąć nie mogłam bo jakieś maleństwa płakały a ja myślałam ciągle że to może być któreś z moich i mi było żal, teraz w nocy spać nie mogę bo jest za cicho... Szaleństwo mówię wam :-)
 
margaret - gratulacje! Chlopaki duże:)

Ja mialam znieczulenie ogolne bo nie zadzialalo na mnie podpajeczynowkowe wiec ocknelam sie dopiero 8h po cesarce. Pierwszego synka dostalam ok 12h po cc, a drugi niestety lezal dobe pod kroplowka na drugim koncu odzialu. Szybko wstalam i zaczelam chodzic, zeby moc odwiedzac drugiego synka. Na szczescie juz na drugi dzien na wieczor czyli 1,5 doby po cc dostalam go do pokoju i bylismy w komplecie. Ten czas "luzu" kiedy mialam tylko jednego synka przeznaczalam na rozkrecanie laktacji i uczenie sie przystawiania do piersi:)
 
No to żeby nie było za nudno - jestem w szpitalu. Cholestaza ciążowa. I to taka fest - a trzy tyg temu miałam badania i były idealne :(
Czekam właśnie na badania - zobaczymy co lekarz powie. Na pewno weekend w szpitalu. A może zdecydują o szybszym rozwiązaniu ;) ech nie wiadomo co lepsze, czy szybsze rozwiązanie, czy jeszcze leki i zatrzymanie maluchów przez jakiś czas w brzuchu...
 
Ewka mnie zatrzymali w szpitalu a miałam wyjść dziś.

Rano na ktg skurcze intensywne... potem ponowili na innym sprzęcie tez były ale słabe.,. Podjęli decyzję o sterydach dostałam juz jeden zastrzyk...jutro kolejny...




eiktkw7i1lgslap3.png
 
reklama
Do góry