reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Margaret pewnie już masz swoje dzieciątka przy sobie. Trzymam kciuki, żeby było wszystko z Wami ok.
Co do ruchów to ja też poczułam i to delikatne w 22 tyg. A myślę, że po 16 latach to wszystko się na tyle zregenerowało, że to tak jakby pierwsza ciąża.
 
Ja dochodze do siebie maluchy tez.
Antoś ma 2480g i 50cm dostał 9/10 ale jest silny :-)
Filip 2830g i 53cm 10/10 tylko że po 3godzinach okazało sie ze ma jakies kłopoty z oddechen i podali mu tlen.
Juz bym chciala ich zobaczyc i przytulic, na chwile zaraz po porodzie mi ich przystawili, tak to mąż do nich chodzi i porobił im zdjęcia to chociaz tyle sobie popatrze.
Mój ból jest niczym w porównaniu za tęsknotą.
 
Margaret, ogromne, ogromne gratulacje!! :)
Duże chłopaki u Ciebie, ja tyle nie ważyłam przy porodzie co Twój Filip :)
Odpoczywaj teraz jak najwięcej, ale Ci zazdroszczę, że masz już dzieci po naszej stronie świata :)
 
Margaret gratulacje!

Najważniejsze że jesteście już wszyscy razem.


Ja jutro wychodzę ze szpitala..g sterydów nie podali bo nie widzą potrzeby...ktg wychodzi ok tylko dziś jakieś skurcze podobno to magnezu mi dali.
Wyniki mi zrobili i o dziwo tez fajne...hemo na granicy ale jest [emoji6]

Jak będę się oszczędzac dalej to do 38 tyg może dam rade.
Dziewczyny rosną a ostatnio trochę się martwilam w tydzień po 200 gram przybrały wice wagowo 1304 i 1440

eiktkw7i1lgslap3.png
 
reklama
Margaret gratulacje!!!! Ale Ci zazdroszczę!!! Za parę godzin na pewno dostaniesz maluchy do siebie - a rzeczywiście ze duże chlopaki :) <3

Ja dziś tylko na ktg i skurcze częste ale nieregularne i nie za mocne wiec czekamy na dalszy rozwój sytuacji.
 
Do góry