reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Kalinka widzisz - czas leci niesamowicie szybko ;) pstryk i juz 30 tydz leci :p

Kamiladon - na pewno pojawia się kolejne bliźniacze ciezaroweczki i nie będziesz sama ;) po drugie nigdy nie wiadomo która w jakim tyg się wykula - ja to się obawiam ze nawet i do 39-40 tyg będę się "meczyc" :(

Patuska to dobrze ze juz lepiej :)

Papagena - u mnie moja młoda tak mocno wypycha mi prawe żebra i cala przepona z prawej strony mam na wierzchu - wiec rozumiem co czujesz - ale z drugiej strony młody wychodzi juz głową - wiec krocze i pachwinie to już pękają w szwach :( a brzuch - ja uważam że jest oggrooomnyyy ale wszyscy mi mówią ze nie wyglądam wogole na bliźniaki ;) czekamy na relacje z wizyty ;)

Ewcik - pozazdrościć energii - choc ja nie powiem ze cały czas - nie licząc jakiś przypadków - sama wszystko ogarniam - a spacery to u mnie się skończyły gdy w 30 tyg pojawiło się rozwarcie - trzeba było troszkę przyhamować :( ale i tak zakupy i gotowanie i dom odarniam sama :/ :p a najśmieszniejsze ze od 35 tyg nie licząc mocniejszych boli to energii jakoś mam więcej :p

Nietupska - to dobrze ze poradziliscie sobie z problemem - moim zdaniem dobre nastawienie psychiczne to podstawa ;)

Iguana - a czemu się nie odzywalas, że coś się dzieje?! Ale dobrze ze juz wszystko ok. Teraz zyze spokojnych kilku kolejnych tyg ;)
 
U mnie za to od wczoraj młodzi szaleja tak ze juz sama nie wiem czy to oni czy to może skurcze. Młody głową rozpiera niesamowicie szyjkę - ze aż trudno mi nogi złączyc. Ale ci tam - to już 36 tydz wiec czekam tylko na oznaki porodu i jadę do szpitala :p a jak się nic nie będzie dziać to 22.05 mam lekarza u poproszę go o termin na CC - bo juz chce być "wolna" i tulic swoje maluszki i odzyskać sprawność -by te moje starsze dzieci też choć troszkę coś ze mnie miały. ;) choć zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać - pewnie łatwo nie będzie ;) :(

A jak tam dziś u Was? Jak się czujecie? Coś się u któreś dzieje???
 
Iguana dobrze że już wszystko w porządku, zobaczysz czas szybko zleci ja tez sobie mówiłam ze oby do 30, później do 34, a teraz zaczynam 36 i juz z górki :-) choć niepokój dalej jest to już całkiem inaczej, wiem że teraz to tylko czekać na wyklucie :p oby wszystko dobrze i sprawnie poszło :-) wam też tego dziewczyny życze :-)
 
Iguana, trzymamy kciuki za 36 tydzień :) dobrze, że udało się opanować problemy z próbami wątrobowymi, bo zdaje się, że to może mieć różne niefajne skutki jeśli jest zaniedbane. Szkoda tylko, że tyle czasu musiałaś spędzić w szpitalu...

U nas na razie wszystko stabilnie, dziś wizyta, to się dowiemy więcej. Wczoraj padłam totalnie, ciśnienie 106/65, leżałam prawie cały dzień i przysypiałam. Można sobie wyobrazić jak się dzisiaj ma mój kręgosłup w związku z tym :p W ciągu ostatnich kilku dni brzuch znów urósł, skóra w górze brzucha jest już tak rozciągnięta, że aż piecze. Smaruję kilka razy dziennie, ale niewiele pomaga. No i z oddychaniem się robi nieciekawie, tak jak Ewa pisała. Najważniejsze, że żadnych niepokojących zdarzeń od ostatniej wizyty nie było, więc oby tak dalej ;)
 
Hej dziewczyny to sa moje gwiazdeczki u nas wszystko ok tylko cisnienie za wysokie u mnie.
 

Załączniki

  • 20160515_122014.jpg
    20160515_122014.jpg
    827,5 KB · Wyświetleń: 131
Iguana super ze wszystko się uspokoiło. Życzę 36 tygodni [emoji4]

Koki jakie słodkie. Ile miały wagi?

Ania Twoi chłopcy to istni kawalerowie [emoji4]



eiktkw7i1lgslap3.png
 
reklama
Koki gratulacje, śliczne księżniczki? W którym tyg urodziłaś i ile miały wagi?
Ania twoi chłopcy rosną jak na drożdżach ;) Gratulacje :)

Mi się chyba brzuch już zaczął opuszczać bo lepiej się oddycha ale dół bardziej ciśnie.
 
Do góry