reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

U mnie słabo od kilku dni...
Sytuacja w domu pracy męża nie ciekawa.

A jeśli chodzi o mnie to dziś tak kiepsko...boki brzucha bolą...jutro nowy tydzień to i nowe dolegliwości...

A i hormony robią swoje...

eiktkw7i1lgslap3.png
 
reklama
Oj hormony tak to się zgodzę, one chyba mają jakiś tajny układ z pogodą bo są tak samo chwiejne :p
Poza tym ja jedynie na boku mam w miarę miękki brzuch a tak to balon...
Już czasem sobie myślę że chciałabym urodzić, ale wiem że maluszki jeszcze trochę czasu potrzebują :)
 
A dziś w sumie fajna data była ;) 13 w piątek :p

Ja dziś w sumie nie najgorzej. Jakoś nawet bym rzekła ze całkiem dobrze. Nie licząc bólu między nogami i ciągłego silnego bólu pod prawymi żebrami (przepona na wierzchu :( ) to naprawdę dziś nawet sporo energii miałam. I trochę z młodym polatalam i nawet chatę ogarnęłam wiec o dziwo - są jeszcze jakieś dobre dni - choć nie powiem ze najchętniej to już bym urodziła -ale takie dni jak dzisiejszy dają mi do zrozumienia że ze 2-3 tyg jescze się pokulam :/
 
Kurcze nie śpię dziś od 5 i jestem jakaś strasznie poddenerwowana, młodzi ruszają się normalnie i nic się nie dzieje, a ja si ejakos nie mogę uspokoic. .. ech... musze się podnieść z łóżka i zmierzyć ciśnienie.
 
Kurcze nie śpię dziś od 5 i jestem jakaś strasznie poddenerwowana, młodzi ruszają się normalnie i nic się nie dzieje, a ja si ejakos nie mogę uspokoic. .. ech... musze się podnieść z łóżka i zmierzyć ciśnienie.

Też tak czasem mam, obudzę się w nocy i koniec spania aż mnie nosi taki niepokój. Mam tak zwłaszcza wtedy jak jestem zbytnio wyspana tzn jak pójdę spać ok 22 to wtedy też wstaję co godz do łazienki, a jak pójdę ok 1 to już tylko 2-3 razy wstanę i jestem bardziej wyspana niż jak pójdę wcześniej spać :p
 
Kurcze nie szłam wczoraj spać inaczej niż zawsze. A cała dziś latam :( ciśnienie tez mam w normie :( a wszystko mnie dziś tak drażni ze szok... ach te hormony ...
 
Witam! mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie za to wtargnięcie :)
Czy jest tu jakaś mamusia ze śląska? jestem fotografem dziecięcym i chciałabym zaproponować darmową sesję noworodkową dla maluszka bądź maluszków. Jedyne koszty które trzeba ponieść to koszt dojazdu do mnie, jestem z Sosnowca ;)
Na potwierdzenie zapraszam na fanpega kasia dworaczek foto.
Link do: Kasia Dworaczek- foto
mój mail do kontaktu to kasiadworaczek@poczta.fm albo bezpośrednio na fejsbooku.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę szczęśliwego rozwiązania :*
 
Jakoś się rozeszły, choć nie powiem ze mąż miał dziś ze mną nie fajnie :p
Kładę się właśnie spać i od dobrych 15 min brzuch mam jak skała - ciekawe czy puści. Zastanawiam się czy brać jeszcze w razie czego nospe czy juz pozwolić naturze działać. Toż to jutro już 36 tc (aż nie wierze ;) )
 
reklama
A jak u Ciebie Margaret? Nerwy są? To już w sumie tydzień został?

Nietupska, a Ty jak się czujesz? Uspokoiłas się troszkę?

Patuska, a.jak dzisiejszy dzień? Przyniósł trochę spokoju?
 
Do góry