reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Chłopaki są już na świecie, przedwcześnie... Piotruś 1600 g 7pkt, Gabryś 1750 1/3/5 pkt. Był owinięty pepowiną, zakwasica, lekkie zapalenie płuc. Byli intubowani, dziś cepap, ale wrócili do inkubatorów. CC zrobione w ostatniej chwili.
Są silni. Wierzę, że będzie dobrze....
AliaMaris, gratuluję chłopców! Wczoraj pisałaś jeszcze o brzuchu a dziś są już na świecie. Co się stało, że wylądowałaś w szpitalu?
Jak się czujesz po cesarce?
 
reklama
Cześć dziewczyny ☺
Wszystkiego dobrego w nowym roku :)
Dawno mnie tu nie było.
Gratulacje AliaMaris dużo zdrówka i sił życzę.
U mnie 25 tydzień, 8 kg na + od początku. Ogólnie szybko się męczę, brzuch często się napina że nie mogę się wyprostować. wczoraj miałam wizytę ogólnie ok ale żelazo mam za niskie. Lekarz przepisał mi luteine, skarżyłam się na twardniejący brzuch. U nas będzie parka :D Malwinka i ... (tu problem z imieniem dla chłopca)
Z wyprawki jeszcze nic nie mam. Może dostanę jakieś ubranka. I w końcu muszę wybrać na zakupy. Rozglądamy się za wózkiem Tako Jumper duo, jest szeroki ale coś za coś ;)
 
Poświąteczne zdjęcie
20151227_182715-1.jpg
 

Załączniki

  • 20151227_182715-1.jpg
    20151227_182715-1.jpg
    200,6 KB · Wyświetleń: 363
A ja mam na jutro cc i jestem w szpitalu 38tc i chyba cos mi na leb padlo albo to hormony niewiem, ale jest ok a ja siedze od 3h i wyje... bez sensu. Zwariowalam?! Az mi twarz spuchla i oczy zanikly...
 
AliaMaris GRATULUJĘ <3 A kiedy urodziłaś? Co się działo?

Antenka37 a ty który tc? Ja jutro idę do szpitala a cc w czwartek, też ciągle wyję do poduszki. Trzymaj się będzie dobrze, odezwij sie PO
 
reklama
Do góry