reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Strasznie duży i ciężki. Do jego złożenia przyda się PAN :-) My mamy baby jogger city select, oczywiście używany
 
reklama
no dziewczyny widze ze nie jestem sama w tej jednokosmówkowej dwuowodniowej, tez zaczynamy usg co 2 tyg od 21.11, na razie 15 tydzien leci i wszystko w porządku :) tyjemy tzn brzuszek rośnie bo na wadze tylko mniej.
gratuluje już obecnym mamusiom :)
co myślicie o tym nowym wózku bebetto 42? któraś z Was go może posiada? :)

A my go zakupiliśmy i jesteśmy zadowoleni, jak na razie na sucho próbowany ale szybko się składa i wcale jak dla mnie nie jest ciężki. Ale wszystko wyjdzie w praniu.

A ja po chyba ostatniej wizycie u gina.
Dzieci ważą 2900 i 2200 igin dziś stwierdził że dwie dziewczynki a nie para, ale już poczekam do cc żeby sie dowiedziec na 100 %.
17.11 ustalone cc, chyba że coś się wcześniej zacznie.
 
anham, u mnie też zaczyna się monitorowanie dzieci na usg, byłam w 11t5dniu na usg prenatalnym, za 6 dni znowu jade i już będę miała zapewne "wykaz dat z wizytami". Będzie dobrze- musi być ;) Też chudnę, ale brzusio rooośnie :)
Mimo, że za wcześnie to ja wstępnie zdecydowałam się na Tako Jumper Duo 3w1 ( ogladalam na necie wózki z ciekawości)

annte, jeszcze tylko trochę i już zobaczysz swoje dzieciaczki ;)

Pozdrawiam! ;)
 
hej gratuluje kolejnym mam , wow
no i trzymam kciuki za kolejne do 17 już niedługo :)
Dziewczyny napewno wszytko będzie dobrze , najważniejsze , że ciąze sa monitorowane
A co do wózka ja oglądałam w sklepie ten bebetto bardzo mi się podobała , cena super , ale mnie odstraszyły mini gondole........ my się zdecydowaliśmy na ABC Zoo boski jest stoi już w domku
 
Dzisiaj o 3.50 w nocy przez cc przyszły na świat moje bliźniaki.
Maja 2100g, 42cm, 10 pkt
Adam 2600g, 51cm, 9 pkt
Oboje wydolni oddechowo, leżą inkubatorach. Maja dostaje antybiotyk ponieważ ma stan zapalny. Z Adasiem wszystko ok.
 
reklama
Do góry