reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Przekazuje info od Madzi:" No hej, nie mam kiedy na forum napisac, wiec jak mozesz przekaz info dalej. 22.10 na swiat przyszly moje sloneczka Maja 2890, Hania 2180, obie 10 pkt czuja sie swietnie, pieknie jedza z piersi, jak bedzie ok to we wtorek wychodzimy. Pozdrawiam goraco"

:-)
 
reklama
Widzę że trochę mam rozpakowało się :-) Wielkie Gratulacje!!! Aga u mnie też córcia wyszła pierwsza, jest starsza o jakąś minute a mniejsza, skromniejsza od brata. Brat to taki mały pudziuan hehe:-D. Zapraszam mamy na nasz wątek niemowlaczki :-)
 
Dziewczynki, dziś o 15:45 przyszły na świat nasze ukochane bąbelki. Zuzia urodzila się jako pierwsza wazyla 2450gr, Piotruś ważył 2510gr. Więcej dowiem się jak będę mogła wstać.

Przekazuje info od Madzi:" No hej, nie mam kiedy na forum napisac, wiec jak mozesz przekaz info dalej. 22.10 na swiat przyszly moje sloneczka Maja 2890, Hania 2180, obie 10 pkt czuja sie swietnie, pieknie jedza z piersi, jak bedzie ok to we wtorek wychodzimy. Pozdrawiam goraco"

:-)

Dziewczyny, wielkie gratulacje! !!!
 
Witam,mam na imie Dominika i jestem w 11tygodniu ciazy blizniaczej,dwuowodniowej jednokosmowkowej.O ciazy dowiedzialam sie w polowie 4tygodnia,a w poniedzialek w polowie 10tyg.okazalo sie,ze jest drugi "tajny agent" ;) Jest to moja druga ciaza,poprzednia tez byla blizniacza,ale niestety jeden pecherzyk byl bez echa zarodka.Mam 3 letniego synka;) Przyjmiecie mnie w swoje szeregi?;)
 
reklama
Czy ktoras z Was brudzila na poczatku ciazy?Jestem na luteinie,przeszlo mi brudzenie,czasem doslownie brzuch mi sie stawia,ale to za wczesnie...
Wczoraj wiecej pochodzilam i mnie kulo po lewej stronie i chwile po prawej,wzielam nospe przeszlo po jakims czasie.Najgorzej przy kichaniu bylo..
Mam pytanie,w ktorym tyg.bylyscie na usg prenatalnym?W srode ide na usg genetyczne,to bedzie 11 tydzien 5 dzieni mam nadzieje,ze maluchy beda na tyle duze,ze uda sie je pomierzyc,w poniedzialek mialy 3 z kawalkiem.Mam nadzieje,ze wszystko bedzie w porzadku.
Madeleine,u Ciebie to juz polmetek;)
W ktorym tyg.poznalyscie plec?
Dziekuje za mile przyjecie;)
 
Do góry