reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ANIA - gratulacje ogromne! Zuch chłopaki! Super, ze sterydy dostalas.
Jak chłopaki juz zaczęli odzyskiwać wagę to teraz juz z gorki :)
Szybkiego powrotu do domku cała rodzinka!

W ktorym tygodniu rodzilas i co sie stało, ze wczesniej?
 
reklama
Hej laski mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie :-D

9.10.14r przyszli na świat moje kochane blizniaki
Mateusz 1680 48cm,godz.10:25,10pkt.
Wiktor 2060 45cm, godz.10:28,10pkt.

Przed cc dostałam jednak zastrzyk na płucka...uff
Plakałam jak dziecko na cc piekne doswiadczenie, a Wiktor mnie osiusiał
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif

Szew boli ale juz czuje lepiej, a moje cukry są piękne.
Dzieci są caly czas na intensywnej pod obserwacja (obserwuja czy wszystkie narządy działają jak należy), już dostają moje mleko (zaczeli od 2ml. a teraz juz daja po 15ml). Mateusz ma większy apetyt i jest bardziej aktywny, a Wiktorek ma problem z ssaniem smoka (woli strzykawkę)..leniuch taki niechce jemu sie szczeka ruszac
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif

Spadli z wagi tak o 200g ale dzisiaj pani powiedziała ze sa kupki i ładnie jedza (bez ulewania) i waga idzie pomału do góry.
Jestem juz w domu i będę dowozić mleko.

Pozdrawiam buzka

Gratulacje koleżanko z naszego-bociana :-)
 
Ania gratulujemy :) My jutro mamy ostatnią wizytę w szpitalu- ustalą termin cc. Liczę, że dotrwam, ciekawa jestem ile dziewczynki ważą, czy u Was też tak jest, że jedno z dzieci ma częściej czkawkę? Amelia to czka i czka, Zuzia o pewnych porach i po pewnym jedzeniu
 
reklama
Do góry