reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Aga_Natalia a jakie masz wyniki bad. moczu? Znaleźli białko? Ja miałam zatrucie pod koniec :(

Justella mnie ciągle bolał brzuch w ciąży. Ale to nie było nic złego - po prostu macica się rozciągała. No a potem małe dotkliwie kopały :)
 
reklama
Kurcze Aga no to mnie zmrtwilas tym cisnieniem..Ja wiem co to oznacza bo mialam z Maxem,tylko ze ja mialam od 35 tygodnia..Ja sie wlsnie boje powtorki.Narazie mam niskie odpukac..A sterydy,szkoda ze nie dostalas bo im szybciej w tym wypadku tym lepiej.No zobczymy jak bedzie ze mna.Za tydzien w poniedzialek mam wizyte
A za ciebie bardzo mocno trzymam kciuki i sie martwie....

.
 
AKOSUA MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE!!!!JAK JA CI ZAZDROSZCZE!!!!!!

dlugo mnie nie bylo bo jakos caly czas czyms zajeta bylam i teraz weszlam i poczytalam sobie troszke:)
Justella ja mam caly czas klucia w dole brzucha od 6go tygodnia ciazy, bola mnie boki, czasem takie uczucie jakby rwalo, a lekarz mnie zbadal powiedzila ze wszytsko ok i ze tak najprawdopodobniej bedzie,ech.....tez sie martwie tymi dolegliwosciami......
DZIEWCZYNY!!!! Kiedy poczulyscie 1wsze ruchy malenst, bo ja juz schizuje. Wiem, ze czuc je w tym samym czasie jak w ciazy pojedynczej.W niedziele koncze 16tydz to moja druga ciaza, nie czuje ani laskotania ani mottylkow jak z cora, tylko niemilosierne wypychania raz z jednej strony raz z drugiej, czasem bolace, eeeech....czasem tak mnie wypycha ze widac, ale ruchow raczek i nozek jeszcze nie odczuwam i juz schizuje, ale przeciez bylam na badaniu genetycznym i konczyny malenstw wyksztalcobne prawidlowo ich ruch tez wiec chyba nie powinnam sie martwic...Rany w 2ej ciazy stresuje sie jeszcze bardziej, a myslalam ze taki luzik bedzie;)
 
Dziewczyny dzieki za wypowiedzi na temat bolącego brzucha..mam własnie nadz ze to macica sie rozrasta.
Justysia007 fajnie ze sie odezwałas,juz zaczynalam sie martwic..czumu sie nie odzywasz-melduj sie co jakis czas:tak:
Ja ruchy poczylam okolo 16 wlasnie wiec moze lada dzien poczujesz te laskotki w brzuszku..czujesz wypychania na boki to znaczy ze maluszki sie ruszaja i dobrze maja.ja jestem pierwszy raz w ciazy i sama nie wiem jak rozpoznawac do konca te ruchy malenstw..zgromadzilas cos w ostatnim czasie dla malenst?ja bylam dzisiaj u siostry i przegrzebalysmy jej zapasy po coreczkach na strychu.Jej corki maja 8 i 7 lat, ale trzymala je i nawet w niezlym stanie sie zachowaly.tak sobie patrzylam na te male ciuszki,ukladalam i tak sie rozczulilam.tak bardzo chcialabym aby maluszki juz byly ze mna, modle sie o ich zdrowko.jeszcze drugie tyle trzeba poczekac,odliczam kazdy dzien..

Pozdrawiam serdecznie(cos ten pasek mi szwankuje-jakos zle odlicza mi czas, bylo ponad 18 tygodni,nagle ponad 19 ehh)
 
Witam Was matki !!!

Na początki chciałam serdecznie pogratulowac AKOSUA !!!!!!!!! Pamiętam jak zaczęłam czytac forum to Akosua przejmowała sie ze ma jednokosmówkowa ciaze i tak sie tym martwiła a tu prosze wszystko ksiązkowo, dziewczynki jak marzenie po 2500g poprostu super. Więc sobie tak mysle dziweczyny nie ma co się martwic na zapas, kolejna matka szczęśliwie rozpakowana wiec i nam sie uda.

A propos golenia naszych intymnych miejsc, jeśli miałabym sie podzielic moim doswiadczeniem to bardzo polecam krem do depilacji sprawdza sie super. Posmarujesz i po paru minutach zmywasz i wszystkie niechciane włoski same wypadają :-) Ja we wszytkich ciazach tylko krem używałam do nóg i miejsc intymnych i serdecznie polecam bo bardzo mi ułatwił życie.

Justysia 007 z towojego opisu wynika ze ruchy twoich szkrabów sa jak najbardziej normale. Ja jestem trzeci raz w ciąży i teź na początku schizowałam że jeszcze nie czuje ruchów, że może jest cos nie tak. Juz chciała kupowac detektor tetna płodu zebym mogła sparwdzic czy im serduszka biją, aż tu pewnego dnia poczułam.......... no i od tego czasu nie da sie o nich zapomniec bo jak to opisujesz rozpychają sie w brzuszku to z jednej strony to z drugiej i rzeczywiście jest to troszke inne uczucie jak w pojedyńczej ciazy, może dlatego ze jest ich dwóch i czuc takie "rozpychanie" ale spokojenie jak troszke podrosna to napewno poczujesz rączke i nóźke. Głowa do góry.


Pozdrawiam Wszystkie Trój[paczki w ten słoneczny dzień !

 
Ja też mam właśnie tą ciąże jednokosmówkową i wiadomo że człowiek się martwi,ale co ma być to będzie.Trzeba być poprostu dobrej myśli i tak będzie:)
Ja ruchy poczułam dopiero po 20 tygodniu,też się obawiałam,ale jak powiedziałam o tym lekarzowi to stwierdził że mam narazie spokój bo potem dadzą mi popalic:)Teraz je czuję ale nie tak żeby mieć ich dosyć haha,jak można mieć takich szkrabów dosyc:)
 
Czesc mamusie

U nas sloneczko nadal swieci naszczescie upalow nie ma ale deszcz tez nie pada

a mnie strasznie glowa boli od kilku dni ii chyba mi sie wzrok pogorszyl bo mam takie dziwne uczucie i martwi mnie to strasznie :-:)-:)-(

W czwartek mam USG i troche sie martwie bo ostatnio cos mnie kulo ale nie chodze juz do pracy i od kilku dni jest naszczescie dobrze.

A co do ruchow to ja juz chyba teraz czuje no moze nie sa to jeszcze kopniecia ale czuje jak sie ruszaja
 
reklama
Hej mamunie. Ja dopiero wstalam.Jejku jak dobrze miec meza pod reka..Biodra mnie okropnie bola,w nocy cierpie niemilosiernie..
Ja nie moge sie odczekac jakiejs fotki dzieciaczow Akosuy,bo dzieciolki muszabyc sliczne,nie widzizlam jeszcze blizniakow takich slodkich czekoladek.Musza byc cudowne!

Aga wczorajprzyszlo lozeczko turystycne.Polecam ci bardzo.Ma wszystko,fajny przewijak,ktory sie odwiesza na bok jak nie uzywasz,kolorek fajny,ogolnie w porownaniu do tych ktore ogladalam u nas,fajnie zrobiony i cena naprawde korzystna,bo za raki trzeba zaplacic przynajmniej z 100E a ten z przesylka wynosi cie jakos 70 .zawsze 30 w kieszeni.
 
Do góry