reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Akosua gratulacje!!!Duzo zdrowka,wytrwalosci i samych szczesliwych dni!!!!! Wracj do nas szybciutko i pokazuj zdjecia malenstw>

Dziewczynki jak u was z biciem serca.Ja mam od jakiegos czasu wysoki puls i strasznie momentami wali mi serce.wiem ze na tym etapie ciazy serce pompuje wiecej krwi,ale mi tak wali ze zaraz wyskoczy.
 
Ostatnia edycja:
Akosua gratuluję!!!:-):-)
gastone: takie bicie serca sa normalne, z tego co mi lekarz powiedzial, wazne zeby cisnienie bylo w normie :) Ja mam takie palpitacje dosc czesto (malo mi serce nie wyskoczy) i co dziwne nie po wysilku, tylko czesto jak leze albo wieczorem jak sie klade do lozeczka. No ale nie zaszkodzi spytac lekarza, lepiej na zimne dmuchac.

Dzis mam dziwny dzien chlopaki w brzuchu mi od rana szleja, i mam dziwne bole kregoslupa takie typowe przed okresem.....kurcza nie wiem czy zadzwonic do poloznej czy sie jeszcze powstrzymac a pozatym miewam jakies dziwne humorki caly czas chce mi sie plakac, kurcze moze przez te upaly....
 
Akosua- serdecznie Ci gratulujemy i cieszymy sie razem z Toba :) czekamy na zdjatka :)

gastone- ja tez tak mam, nieraz az tak strasznie wali ze ciezko mi zlapac oddech :/
 
akusia-wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wracaj szybko z dziewczynkami do domku.
i oczywiscie zapraszamy na watek rozpakowanych mamusiek:-)
 
AKOSUA WIELKIE GRATULACJE!!!
Duzo zdrowka dla was 3 bobietki!!!
mnie dzisiaj i wczoraj wieczorem pobolewa brzuch tak na dole, zakuwa z boku czasami..troche sie martwie..ide w poniedzialek do lekarza to powiem.czy wy na tym etapie tez tak mialyscie??
pozdrawiam do uslyszenia
 
reklama
Witam po wizycie!!!!

Dziś nie dostałam sterydów, dostanę je w poniedziałek, bo jest to zastrzyk w dwóch dawkach, w odstępie 12h.
Jedziemy w poniedziałek rano, a później jeszcze raz wieczorem.
Dziewczyny duże, wagi dokładnej nie podał, ale jedna duża na 30tyg. i 5 dni, druga 31 tyg i 6 dni.
Rozwijają się prawidłowo. Jedną potwierdził, druga się schowała.
Obie się odwróciły i teraz są obie miednicowo, czyli cesarka bez zmian :(
Widziałam dwie główki przytulone do siebie :)
Mam wysokie ciśnienie 142/92, ponowione 158/98.
Jakieś bakterie w moczu, wzięli do analizy.
Za mocno puchnę, czyli podejrzewają zatrucie ciążowe.
No i za dużo przytyłam od ostatniej wizyty.
Moje skurcze są niepokojące. Jak coś mam zaraz przyjeżdżać.

Jestem wykończona i smutna, że tak się sprawy mają.

Akosua gratuluję serdecznie!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry