reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ineska super,ze juz za chwile bedziesz miala swoje malenstwa;) ja jutro bede probowala sie umowic do orlowskiego( na tak za 2tyg),zeby ustalic termin cc:)
 
reklama
Gosia będę Ci zdawała relacje, jak tam jest :)

Madziawse ja też tak miałam przed 30 tc, że było błogo i leniwie, ale teraz już się nie mogę doczekać maluchów!! W końcu chcę coś zacząć robić, bo ta nuda zaczęła mi doskwierać coraz bardziej:-D
 
Ineska masz rację że ta nuda chyba gorsza od tych nieprzespanych nocy czasem. Póki co jeszcze nie mam jej dość ale pamiętam jak było w ciąży z Julką ze pod koniec kota dostawałam.
 
Oj macie rację z tą nuda. Ja pod koniec ciąży lezalam na patologii dwa tygodnie więc pamiętam jak już chciałam urodzić i iść do domu :-)
Teraz to mam czas urozmaicony przez Julcie :-) i do tego jedziemy na urlop w niedzielę więc już nie mogę się doczekac
 
Hej dziewczyny!

Czy ktoras moze powiedziec cos na temat opieki w klinice uniwersyteckiej w Krakowie na Kopernika?

Dzis przyjechalam na oddzial do Zakopanego, bo moje rozwarcie juz kolo 2,5cm :/
Dostalam sterydy na plucka.
Jutro jednak zawoza mnie do Krakowa, bo ponoc tam jest lepszy oddzial neonatologiczny, jakby czasem male przyszly na swiat niebawem.
Panicznie sie o nie boje :(
 
o boze dziewczyny co wy piszecie? Ja teraz z niewyspania i przemeczenia mam wrazenie, ze umre i jak sobie pomysle o tym blogim leniuchowaniu w ciąży to mi się plakac chce. To się już nie wroci, przez najbliższe 10 lat będę dzień w dzień i noc w noc ujeb.....na robotą:-D

misty, który to tydzień? Trzymam kciuki, żebys jeszcze wytrzymala.
 
reklama
ineska, owczem miałam pod koniec dość ale uwierz mi to dość było niczym w porównaniu do tego dość z teraz. Bez kitu, czasami mam wrazenie, ze padne na pysk, ze mi kregoslup pęknie albo coś w glowie i tak jak stoje- padne. A przecież później będzie coraz gorzej- początki chodzenia, pyskowanie, wszystko na nie, histerie, humory.
No ale takie zycie. Dobrze, ze bedac w ciąży nie zdawalam sobie sprawy ile wysiłku wymaga wychowanie dziecka. Jeden stres mniej mialam:happy2:
 
Do góry