reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
O 3.02 moja córeczka Elenka zasiliła grono Aniołków.
Bardzo dziękujemy za wsparcie i modlitwę. Malutka już się nie męczy.
I jest razem ze swoją prababcią.

a_nka bardzo mi przykro :(

Darunia - tutaj ci odpowiem, tam nie chciałam Ani wątku zaśmiecać.... otóż...byłam na wizycie w środę... rozwinął sie tylko jeden zarodek.... w sumie to lekarz był bardzo oszczędny w słowach... pytał czy nie krwawiłam, plamiłam... ale narazie nie chciał mi nic konkretnego powiedzieć... Jest jeden wyraźny pęcherz płodowy z zarodkiem i pukającym serduszkiem...

Cieszę się z tego, że jest żywa rozwijająca się istotka z serduszkiem... choć jednocześnie czujemy się z mężem trochę zawiedzeni... już się oswajaliśmy z myślą, że być może będą bliźnięta.... nie mam jednak poczucia straty... bo w sumie to nie wiadomo w końcu jak to było z tymi pęcherzykami... w końcu to było tak wcześnie... teraz to tylko na papierze od gina z pierwszego USG widnieje wpis..dwa pęcherzyki... i tyle z mojej ciąży bliźniaczej...

Rurka, jak byłam na początku w 7 tc u lekarza to lekarka mi powiedziała że sa dwa pęcherzyki ale jeden mniejszy i możliwe że się wchlonie. Okazało się inaczej, ale może u Ciebie tak właśnie było. Najważniejsze ze jedno serduszko bije.
 
Cześć Dziewczyny! Witam sie poniedziałkowo:) Niestety upały nadal nas nie opuszczają, wiec przyjechałam na kilka dni do rodzicow, siedze pod parasolem w ogródku i jakoś daje radę!

Mam pytanie do Dziewczyn, ktore urodziły- jakie szczepionki podają dzieciom po urodzeniu? Chodzi mi o nazwę. Dziewczyny, ktore rodziły w Orłowskim- tez bede wdzięczna za odpowiedz:)

Madzia jak tam u Ciebie? Byłaś na IP czy dopiero sie wybierasz?
 
Cześć Dziewczyny! Witam sie poniedziałkowo:) Niestety upały nadal nas nie opuszczają, wiec przyjechałam na kilka dni do rodzicow, siedze pod parasolem w ogródku i jakoś daje radę!

Mam pytanie do Dziewczyn, ktore urodziły- jakie szczepionki podają dzieciom po urodzeniu? Chodzi mi o nazwę. Dziewczyny, ktore rodziły w Orłowskim- tez bede wdzięczna za odpowiedz:)

Madzia jak tam u Ciebie? Byłaś na IP czy dopiero sie wybierasz?

W Orloswkim po porodzie dali moim gruzlica BCG i WZW B pierwsza dawka Heparox Gene (jeśli dobrze rozczytuje z karty). Pozniej szczepilam ich 5w1 Infanrix i Prevenar (pneumokoki za darmo dla wczesniakow) i Rotarix (rotawirus)
 
Hej. Jestem po badaniach ale tak padnięta ze zaraz padnie na twarz. Pojechałam do Orlowskiego rano na 8.00 i nie na IP bo mnie odesłali do przychodni na usg i tak jak stanęłam w kolejce to wyszłam ze szpitala o 16.00!!! Masakra
 
Ale najważniejsze że wszystko ok. Tzn różnica nadal jest ale przepływy w porządku. Prof powiedział ze do 25% nie ma tragedii. Powiedział ze bardzo dobrze ze chodzę do Piekarskiego. Jestem zapisana na za 2 tyg do Orlowskiego ale pójde jeszcze za tydzień prywatnie przepływy sprawdzić.
 
reklama
Do góry