reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Piszę tak na raty bo z telefonu a on ucina mi dłuższe posty. Tak długo to trwało bo dr Roszkowski (chyba się tak nazywa) jest dzisiaj pierwszy dzień po urlopie i do tego z całej Polski dziś pacjentki przyjechały. Nawet nie wiedziałam że to taki specjalista, ale nie koniecznie od ciąż bliźniaczych.
 
reklama
Madziawse7 to rzeczywiście Cie Bidulko przetrzymali:/ Moze dlatego, ze trafiłaś do Roszkowskiego, bo to niby taki specjalista od rożnych nieprawidłowości.. Ale najważniejsze, ze wszystko dobrze i możesz spac spokojnie :)
 
Madziawse- Roszkowski to jeden z najlepszych specjalistow w Polsce od usg. Za prywatna wizyte bierze 400zl, wiec mialas farta,ze akurat był na dyżurze. I tak, laski z całej polski sa kierowane do niego jak są jakies nieprawidlowosci. Nie ma ginekologow specjalistow od ciąż bliźniaczych. Nie ma takiej specjalizacji. Ale tak jak mowilam, u Orlowskiego takich ciąż jest dużo, wiec mają oni doświadczenie. Jak on powiedział ze jest ok, to jest ok.
 
jjka może i nie ma takiej specjalizacji, ale wiem że kilku lekarzy specjalizuje sie w ciążach mnogich, wiem, bo nawet sam Roszkowski o tym mówił, tylko, ze teraz sezon urlopowy i niestety trudno jakiego złapać. Polecam dr Piekarskiego gdyby któraś chciała jakiś konsultacji Ginekolog Warszawa - DrPiekarski wiem, ze sam ma bliźniaki więc temat jest mu bardzo bliski :)
A gdyby któraś miała sporo czasu i nie wiedziała co z nim zrobić to polecam stronkę MultiMAMA.pl
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki ale u nas cisza...:)
Ja sie melduje po wizycie- w niedziele mam sie stawić do szpitala, terminu cc jeszcze nie znam, ale najprawdopodobniej przed 15.08 albo 18.08 najpóźniej:) Juz sie nie mogę doczekać z jednej strony, a z drugiej strony ze wszystkim jesteśmy w lesie :))
 
Ineska super :) a w którym szpitalu Masz cc? Ja jutro na usg :) zobaczę swoje panny. Liczę, że przybrały i urosły no i przepływy mają prawidłowe. Tak bym chciała aby malutkie zdrowo i równo rosły. Nie mogę się doczekać momentu jak będę mogła je przytulić i ucałować. Ciekawa jestem czy z łaską mi cc zrobią, bo rodzic naturalnie nie chcę.
 
ineska to juz lada moment, jak ten czas leci.....chociaz pi swoich dzieciach tego nie widze hehe.
cat, napewno bedzie wszystko dobrze :-) :-) :-)
 
Cat4 no jednak zdecydowałam sie na szpital Orłowskiego :)
Nie martw sie, u mnie czasem zdarzało sie, ze była różnica nawet 200 g, a teraz sie wyrównało i teoretycznie ważą po ok. 2,6 kg.
Dagos dla mnie te ostatnie tygodnie to strasznie sie dłużyły, a teraz juz coraz bliżej.. Z jednej strony nie mogę sie doczekać, a z drugiej strony troche sie boje :))
Dzisiaj poruszylam z ab temat dr Binkowskiej, bo to ona podobno ma zdecydować o dokładnym terminie, ale powiedział mi, zebym sie nie martwiła, bo prawie codziennie ma dyżur. No zobaczymy jak to bedzie :)
 
Ostatnia edycja:
Cat4 nikt na Starynkiewicza nie zmusi cię do sn. Mi proponowano sn bo dzieci były małe i twierdzili że szybko urodzę ale to były luźne rozmowy i jak powiedziałam że nie chcę, to nikt mnie nie namawiał i nie przekonywał na siłę. Skierowanie na cc dostałam bez problemu. Zresztą pytałam ile kobiet rodzi tam sn i do mojego porodu (kwiecień) bliźniaki sn urodziła jedna kobieta, co świadczy o tym że nikogo nie zmuszają do sn. Nic się nie martw.
 
reklama
Ineska ale super ze niedługo będziesz tulic maluchy. Ja z jednej strony nie mogę się doczekać bo mi już ten brzuchol we wszystkim przeszkadza a z drugiej strony tak mi dobrze teraz. Śpię całą noc mam mnóstwo czasu dla siebie a tu za chwile znów Sajgon. Juz zapomniałam jak to jest mieć takiego maluszka w domu i do tego podwójnie.
 
Do góry