reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Haniu ja tez cie mocno sciskam i ogromnie wspolczuje :( Elenka byla taka dzielna... Naprawdę jestem w szoku,tak dobrze jej szło... :( [*]
 
reklama
rurka, najważniejsze, że jedna istotka jest. Czasami zdarza się tak, że lekarz widzi dwa pęcherzyki a później okazuje się, że to na przykład krwiak czy coś w tym stylu. Trzymam kciuki za Twoją ciążę, bo też sporo przeszłaś.
 
Dziewczyny czy wasz żołądek również jest tak leniwy jak mój? Wolno trawi, na dodatek Amelia wbija mi w niego swoją główkę, niestety nie należy to do przyjemnego uczucia. Ale kocham gdy mnie kopią i dają znać, że są. Ale często mi dolega ból żołądka i muszę brać espumissan..,zazdroszczę dziewczynom, które mają już końcówkę ciąży :) i wiecie co jeszcze..boję się, że brzuch mi się bardziej nie rozciągnie..he he...ciekawe jak duży będzie pod koniec ciąży.
A te dziewczyny, które chodzą do Orłowskiego to jaką jest tam procedura dostania się na wizytę i jak potem opieka wygląda?
 
Cat miałam Ci pisać że się dodzwonilam i kazali mi przyjechać na środę na 12.00 ale nie dają gwarancji ze mnie przyjmą bo zależy ile będzie pacjentek. Zobaczymy.
A z brzuchem mam jak Ty, co prawda żołądek mnie nie boli ale skóra na brzuchu krzyczy litości!!! A Maja główkę ma centralnie pod zebrami, tak że zgiac się nie mogę, jak sobie pomyślę ze jeszcze 2,5 miesiąca (oby) to mi się słabo robi, ale damy rade
 
reklama
O Madzia super :) ale czemu w środę? Znowu coś pozmieniali, albo któraś na urlop poszła i nie mają kogo na poniedziałek ustawić. Fajnie jakby Cię przyjęli i od razu na usg na czwartek wpisali to byśmy się spotkały :))
 
Do góry