reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Nie moge znaleźć spisu co trzeba zapakować (torbe) do Biziela :confused: Macie jakąś informacje na ten temat? bo na stronie nic nie ma...
 
reklama
Hej juz się chcesz pakować? :eek: Ja to myślę ze w okolicach 30 tyg chce mieć torbę gotową... zapytam bratowej co jest potrzebne, dla mamy to raczej wiadomo ale dokładnie co dla malucha to nie wiem ,Ania napisze ci jak się dowiem ;)
 
nie, nie chce jeszcze sie pakować ale zauważyłam że MSWiA ma na str. co trzeba wziąć a Biziel nie...
Jak bedziesz coś wiedziała to daj znać ;)

A na sterydy (płucka) dostaniesz skierowanie?
 
Hej,
Dziś brzuch mnie boli, rozciąga się wszystko, pachwiny masakra. Czy Wy brałyście luteine po 20 tyg ciąży? Wzięłam dziś no-spe i leżę, boli bardzo..;(
 
Weszłam zobaczyć co u WAS i w końcu jakieś mamy z Bydgoszczy :-D

Dziewczyny ja polecam 2 - rodziłam tam dwa razy super wspominam.
I co do NSWiA to nie jest szpital o III stopniu referencyjności (tylko biziel i 2) a ciąża bliźniacza wskazana jest porodu w szpitalu o ref. III. W razie czego powinien byc na miejscu oddział neonatologiczny a NSWiA go nie ma.
A co do szpitali chyba w każdym to samo trzeba mieć - jedyna różnica to że w jednym dają pampersy i ciuszki a w innych nie.

Ja byłam na lutce i no-spie prawie całą ciąże ... to są leki lekkie wiec spokojnie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Justyniana ja juz decyzji nie zmianie ze względu na to że mam tam mojego gina :) ja juz duphaston i luteine odstawilam miesiąc dobry temu ale z tego co wiem ze np duphaston tylko do pewnego momentu jest sens brać, na poczatku...
 
asia4532
ja brałam lutkę (to samo co dupek) na 3 dni przed porodem :-D to jest progesteron wiec na podtrzymanie dobry. Jak masz swojego lekarza to zmienia postać rzeczy :tak: jak by się działo coś nie tak sam Cie skieruje gdzie indziej bo oni nawet patologi ciąży nie mają. Ryczę donoszenia do min 36tc i będzie git ;-) ja niestety na patologi trochę poleżałam dla tego tak wspomnilam o tym stopniu referecyjności

AniaM81
już myślałam że się znamy, ale data ślubu się nie zgadza :no: a za tą osobę o której myślałam oj bardzo bym kciuki trzymała...eh... no co dużo w BDG jest Aneczek w 81 starających się :sorry:
 
reklama
Dziewczynki co z Waszego doświadczenia potrzebne jest do szpitala- dla mamy i dla dzieci? Wiadomo, że każdy szpital ma inną listę, ale nie wszystko się przydaje.
Ja dopiero zabieram się za zakupy wyprawkowe, więc będę wdzięczna za Wasze rady:) Oczywiście Dziewczyny, które rodziły w Orłowskim, będę wdzięczna również za Wasze sugestie :-)
 
Do góry